Cleo zachwyca w nowej fryzurze. Teraz wygląda jak Marilyn Monroe!

2021-08-18 10:47
Cleo
Autor: Karol Makurat/REPORTER/EastNews

Cleo to barwna postać z polskiej sceny muzycznej. Teraz gwiazda znana z wielu hitów zachwyciła lekką metamorfozą. Jej nowa fryzura sprawiła, że wygląda jak amerykańska gwiazda i ikona kultury Marilyn Monroe. Internauci są zachwyceni i nie mogą oderwać wzroku! To samo uważają nawet koleżanki Cleo z branży muzycznej.

Kim jest Cleo, wie chyba każdy! To oczywiście najpopularniejsza piosenkarka, której hity śpiewa każdy. W ostatnim czasie wokalistka pędzi niczym burza, a jej nowości obfitują w przeróżne współprace. Jedną z nich jest między innymi kawałek Kocham, w którym pojawiło się sporo influencerów i nie tylko. W słodkim, różowym teledysku zobaczyć można Roksanę Węgiel, najpopularniejszą influencerkę Wersow, Mini Majka i nie tylko! To jednak nie koniec niebanalnych połączeń. 23 lipca 2021 roku miała miejsce premiera najnowszego singla Cleo, który nosi tytuł Polskie Mexico. Piosenkarka nie dość, że nakręciła klip w którym sporo się dzieje, a tło wygląda jak prawdziwy Meksyk, to jeszcze zaprosiła do współpracy uwielbianą przez internautów youtuberkę Lexy Chaplin. Ten numer stał się petardą wakacji 2021, natomiast teraz stał się szał na nową fryzurę Cleo! Teraz wygląda jak amerykańska gwiazda!

Cleo kiedyś i dziś

Cleo niczym Marilyn Monroe

Cleo niczym Marilyn Monroe? To właśnie sprawiła jej nowa fryzura, która mocno spodobała się internautom. Do tego podkreślone oko, czerwona szminka na ustach i błyszcząca sukienka, która na zamieszczonym portrecie rzuca się w oczy. Tradycyjny, długi kucyk Cleo odszedł na bok, a jej krótkie fale zrobiły furorę! Nową fryzurą gwiazdy zachwycili się nie tylko jej fani, ale także koleżanki po fachu. Mowa między innymi o Dodzie, która zareagowała na image czerwonym sercem oraz Magdalenie Steczkowskiej, która stwierdziła że Cleo wygląda bosko dodając do tego dwa ognie. Myślicie, że Cleo pozostanie na dłużej w nowej fryzurze? Internauci twierdzą, że wygląda jak Marilyn Monroe!

- Myślałam że to Marilyn Monroe w pierwszej chwili 😮 ślicznie wyglądasz!! ❤️🔥

- O mój Boże, wyglądasz niesamowicie!! Pasuje Ci taki wygląd zdecydowanie😳❤️

- MG!! 🤯❤️ w takim wydaniu jeszcze Cię nie widziałam i muszę przyznać, że wyglądasz jak milion dolców!🔥

Najnowsze