Cleo z plejadą gwiazd w Za krokiem krok. Tak szalonego klipu jeszcze nie widzieliście! [WIDEO]

2019-05-24 10:26 A.D.
Cleo
Autor: YouTube/CleoVEVO

Cleo to piosenkarka, która uwielbia eksperymentować i zmieniać styl. Z pięknej słowianki, przeobraziła się już w egipską boginię i mroczną łowczynię z przyszłości. Tym razem przygotowała dla swoich fanów coś zupełnie wyjątkowego. Za krokiem krok to teledysk, który na długo zapadnie wam w pamięć! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Cleo przygotowała dla swoich fanów wielką niespodziankę. Piosenka Za krokiem krok miała swoją premierę 24 maja. Wokalistka do kolorowego i szalonego teledysku zaprosiła gwiazdy takie jak Dawid Kwiatkowski, Kompleksiara i Qczaj! Prócz nich pojawiło się wielu znanych tiktokerów. Artystka znów pokazała, że lubi bawić się muzyką i wypuściła taneczny utwór w stylu lat '80! Piosenka z pewnością uwiodłaby nawet samą Annę Jantar, bo opowiada o zdecydowanej dziewczynie, która zmęczona jest już nieudolnymi zalotami fajnego faceta. Postanawia zatem wziąć sprawy w swoje ręce! 

Zobacz też: Banksy w Wenecji został przepędzony przez straż miejską? Wideo ze zdarzenia to potwierdza!

Za krokiem krok - kolorowy teledysk z udziałem gwiazd! 

Akcja teledysku dzieje się... na planie programu telewizyjnego! Cleo i gwiazdy pojawiają się w Pick Up Show, czyli zmyślonym rozrywkowym show, którego artystka jest prowadzącą. Nie zabrakło zabawnych przebrań, gadżetów i wielu kolorowych strojów. Prosty układ choreograficzny, w którym możemy zobaczyć gwiazdę z pewnością stanie się równie popularny, jak ruchy z Łowców Gwiazd! Szaleństwo, którego doświadczymy oglądając klip może równać sie tylko z tym, co czuliśmy podczas premiery piosenki Don't Care Eda Sheerana i Justina Biebera. Wideo znajdziecie poniżej. 

Najnowsze