Ed Sheeran i Justin Bieber zabierają fanów w podróż! Kolorowy teledysk gotowy! [PREMIERA]

2019-05-17 15:15
Ed Sheeran i Justin Bieber zabierają fanów w podróż! Kolorowy teledysk gotowy! [PREMIERA]
Autor: screen z filmu na YouTube: Ed Sheeran & Justin Bieber - I Don't Care [Official Trailer] (fot. YouTube.com/Ed Sheeran & YouTube.com/Justin Bieber) Ed Sheeran i Justin Bieber zabierają fanów w podróż! Kolorowy teledysk gotowy! [PREMIERA]

I Don't Care to według wielu internautów najmocniejszy kandydat do tytułu hitu lata 2019. Tropikalny utwór dwóch gwiazd światowej sceny muzycznej szybko wpada do głowy i zostaje w niej na bardzo długo. Osoby, które nie przepadają za singlem Sheerana i Biebera, przekonają się do niego zapewne po obejrzeniu teledysku! Co przedstawia muzyczny obrazek IDC? Przekonajcie się sami wchodząc na ESKA.pl

Ed Sheeran i Justin Bieber zaskoczyli fanów, krytyków, a także dziennikarzy muzycznych tym, że po raz kolejny nawiązali współpracę. Po sukcesie wspólnego hitu Love Yourself poszli za ciosem, spotkali się w studiu nagraniowym i nagrali razem hit I Don't Care. Niektórzy internauci komentowali, że za sprawą tropikalnie brzmiącego singla przenoszą się w najodleglejsze, najcieplejsze zakątki świata. Artyści zabrali fanów w podróż również za sprawą swojego teledysku! Kolorowy klip jest już gotowy!

Zobacz: I Don't Care - TEKST i TŁUMACZENIE. O czym jest piosenka Eda Sheerana i Justina Biebera?

Ed Sheeran i Justin Bieber - teledysk I Don't Care

Piosenka I Don't Care bardzo szybko stała się jednym z ulubionych hitów słuchaczy Radia ESKA. Internauci również od pierwszych godzin premiery docenili wspólny singiel Eda Sheerana i Justina Biebera. Kawałek pojawił się w serwisach streamingowych, ale również w dwóch miejscach na YouTube. Na kanale Justina Biebera w trzy dni od premiery zebrał blisko 6 mln. wyświetleń, natomiast na kanale Eda Sheerana ponad 23 mln. odsłon. Wynik teledysku będzie zapewne jeszcze lepszy. Same zapowiedzi muzycznego obrazka mają w 1 dzień ponad 4 miliony wyświetleń. Do tej pory piosenka została odsłuchana 150 milionów razy stając się tym samym największym singlowym startem w karierze Eda. Dodatkowo utwór jest na najlepszej drodze do 1. miejsca listy przebojów w Wielkiej Brytanii.

Co się dzieje w teledysku I Don't Care? Klip po części powstawał przy green screenie. Na kanale Justina Biebera oglądamy trailer z udziałem kanadyjskiego wokalisty. Główną rolę gra Bieber, a w tle wyświetlane są różne zakątki świata m.in. Azja oraz Ameryka. W przypadku 28-letniego wokalisty z Wielkiej Brytanii wygląda to nieco inaczej. Co prawda siedzi on przy green-screenie, to jednak częściej wyświetlane są fragmenty jego odwiedzin Azji, gdzie pozował do zdjęć ze swoimi fanami. 

Co ważne, zarówno Ed Sheeran, jak i Justin Bieber w teledysku występują w stroju misia. Ed jest pandą, a Justin niedźwiedziem. Jakie ma to znaczenie dla całego klipu? Zobaczcie sami już teraz!

Najnowsze