Banksy w Wenecji został przepędzony przez straż miejską? Wideo ze zdarzenia to potwierdza!

2019-05-23 15:15 A.D.
Banksy
Autor: https://www.instagram.com/p/BxxOKYflVSl/

Banksy to tajemniczy artysta, którego prace możemy podziwiać na ulicach całego świata. Jego sztuka łączy w sobie graffiti i technikę szablonową, a miejsca, które wybiera na swoje prace, chociaż wydają się ryzykowne, rozsławiły jego pseudonim. Do tej pory pozostał on anonimowy i jak się okazuję, mogło to sprowadzić na niego problemy. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl.

Z jego sztuką spotkał się każdy z nas, chociaż nazwisko artysty wciąż pozostaje tajemnicą. Banksy pojawił się anonimowo w Wenecji, by zaprezentować swoje prace. Tematem obrazów była właśnie Wenecja, a kilka mniejszych dzieł składało się na większy obraz. Wygląda na to, że nie został on jednak rozpoznany ani przez oglądających, ani przez straż miejską. Artysta został poproszony o opuszczenie Biennale ze względu na brak licencji. 

Zobacz też: Ed Sheeran - płyta No.6 Collaborations Project z wielkimi nazwiskami! [PIOSENKI, DATA, PREMIERA]

Banksy przepędzony przez straż miejską? [WIDEO]

Banksy pojawił się na Biennale w Wenecji. Wystawa uliczna jest jedną z najbardziej znanych na świecie. Artysta wystawił swoje prace, jednak został wyrzucony przez straż miejską z powodu braku licencji! Informację o tym udostępnił sam Banksy w filmiku, który zaprezentował na swoim Instagramie. Fani są oczarowani jego śmiałością i pomysłowością, a strażnicy z pewnością poczuli się dość zakłopotani. Tożsamość artysty wciąż pozostaje tajemnicą. Film możecie zobaczyć poniżej: 

Najnowsze