Cleo z gorącej szesnastki zrobi całą piosenkę? Fani nie pozostawiają złudzeń

2020-05-22 10:34 EK
Cleo z gorącej szesnastki zrobi całą piosenkę? Fani nie pozostawiają złudzeń
Autor: screen z YouTube/CLEO Cleo z gorącej szesnastki zrobi całą piosenkę? Fani nie pozostawiają złudzeń

Pomaganie i śpiewanie, okazało się być rewelacyjnym połączeniem. Taka akcja nie tylko sprawia wszystkim radość, ale również spełnienie muzyczne i niesienie dobra. Gorąca szesnastka Cleo, wzbudziła wzruszenie w wielu osobach. Piosenka bardzo spodobała się fanom wokalistki, a na dodatek chcą żeby powstał z niej cały utwór. Szykuje się muzyczna nowość? Dowiecie się na ESKA.pl.

Joanna Klepko, której pseudonim muzyczny to Cleo, jest bardzo lubianą i cenioną polską gwiazdą. Artystka przebyła długą drogę, aby stać się wokalistką i być tu, gdzie jest teraz. W rozwój swojej kariery włożyła nie tylko dużo ciężkiej pracy, ale również serce. Jest osobą, która bez wątpienia lubi zaskakiwać swoich fanów nie tylko przeróżnymi metamorfozami, ale również kawałkami i barwnymi teledyskami. Piosenki Cleo w szybkim tempie zyskują popularność i podbijają notowania w wielu rozgłośniach. Artystka dała się również poznać w roli trenera w muzycznym talent-show The Voice Kids. Zasiadała również na kanapie w Szansie na Sukces. Eurowizja 2020. Hitem ostatnich miesięcy bez wątpienia był kawałek Dom. Do tej pory w serwisie YouTube osiągnął 36 mln wyświetleń! Dodatkowo, na początku marca pojawił się premierowy klip Alfabet Świateł, a w maju fani wokalistki mogli posłuchać gorącej szesnastki, którą Cleo nagrała ze względu na nominację do wyzwania #hot16challenge2.

Czy z nawijki piosenkarki powstanie cały utwór? Fani artystki nie pozostawiają żadnych złudzeń!

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Cleo - piosenka z #Hot16Challenge2

Kawałek wokalistki nagrany specjalnie ze względu na akcję #hot16challenge2 okazał się być wielkim, pozytywnym zaskoczeniem dla fanów! Nawijka jest lekka i przyjemna, a dodatkowo została wykonana w języku angielskim. Niedawno Cleo opublikowała na swoim Instagramie @cleo_don post, w którym pyta fanów czy chcieliby, aby nagrała kontynuację 16-wersowego kawałka. Jak widać po komentarzach wielbicieli gwiazdy są oni jak najbardziej na tak.

- Pewnie ze tak! Czekam na całość

- Taaaaakk!! Ta piosenka zapowiada się tak cudownie, że usłyszenie jej w całości to chyba moje największe marzenie aktualnie

- Taaak, zrób. Meeega ci wyszła ta 16

Być może fani Cleo już niedługo usłyszą kontynuację gorącej szesnastki! Poniżej możecie jeszcze raz posłuchać wykonania artystki.

Najnowsze