Cleo i Marcelina Szlachcic w #Hot16Challenge. Kto poradził sobie lepiej: jurorka czy uczestniczka The Voice Kids?

2020-05-12 17:07 EK
Cleo i Marcelina Szlachcic w #Hot16Challenge. Kto poradził sobie lepiej: jurorka czy uczestniczka The Voice Kids?
Autor: WBF, screen z YouTube/Marcelina Szlachcic Cleo i Marcelina Szlachcic w #Hot16Challenge. Kto poradził sobie lepiej: jurorka czy uczestniczka The Voice Kids?

Niesienie pomocy w połączeniu z rozrywką okazało się być strzałem w 10-tkę! #Hot16Challenge wciąż trwa i co chwilę, ktoś nowy dostaje nominację. Tym razem jurorka oraz uczestniczka popularnego show The Voice Kids, opublikowały w tym samym czasie swoje nagrania. Która z nich wypadła lepiej w rapującym kawałku? Zagłosujcie na ESKA.pl.

Cleo, jak i Marcelina Szlachcic wzięły udział w wyzwaniu #Hot16Challenge. Piosenkarki pokazały się publiczności z całkiem innej strony! We dwie dały czadu, a ich wykonania z pewnością są wielkim zaskoczeniem dla internautów. Połączenie rozrywki razem z niesieniem charytatywnej pomocy służbom medycznym na www.siepomaga.pl, okazało się być strzałem w 10-tkę. Wyzwanie bez wątpienia podbija internet, o czym świadczy karta YouTube na czasie, która obecnie jest przepełniona 16-wersowymi kawałkami artystów i youtuberów. Każdy singiel jest inny i ma coś w sobie, dlatego zabawa będzie trwała zapewne jeszcze jakiś czas.

Cleo znana jest wszystkim ze swoich hitowych kawałków, takich jak My Słowianie, Za Krokiem Krok, Dom czy najnowszy Alfabet Świateł. Dodatkowo, piosenkarka jest lubianą jurorką w The Voice Kids. Natomiast Marcelina Szlachcic to młodziutka artystka, która swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała właśnie na scenie muzycznego talent-show. W programie dołączyła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego, gdzie szlifowała swoje umiejętności. Jak jurorka i uczestniczka The Voice Kids, poradziły sobie w drugiej edycji #Hot16Challenge? Posłuchajcie poniżej ich kawałków i zagłosujcie, która wypadła w wyzwaniu lepiej!

53902 Marcelina Szlachcic o ulubionym raperze, Eurowizji i swojej przyszłości!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Cleo vs Marcelina Szlachcic #Hot16Challenge - GŁOSOWANIE

Znane z The Voice Kids artystki, opublikowały w tym samym czasie na swoich kanałach YouTube 16-wersowe kawałki. Brzmią w nich znakomicie, aż ciężko wybrać tą która dominuje. Dodatkowo piosenkarka Cleo zadedykowała nagranie swojemu bratu, który leży teraz w szpitalu. Oczywiście jedną z zasad wyzwania #Hot16Challenge jest nominacja kolejnych osób do zabawy. Cleo postanowiła rzucić je: zespołowi Enej, Red Lips oraz Natalii Kawalec. Natomiast Marcelina nominowała Viki Gabor oraz Triku.

Posłuchaj rapu Cleo i Marceliny, a następnie zagłosuj poniżej - która z dziewczyn w tym wyzwaniu wypadła lepiej? Jurorka czy uczestniczka programu The Voice Kids? Jesteśmy bardzo ciekawi waszej opinii, więc do dzieła!

Najnowsze