Cleo

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Cleo wyjawiła kiedy nowe odcinki The Voice Kids 5. Co będzie się działo?

2022-01-25 9:10

The Voice Kids to muzyczny program dla dzieci, który uwielbia każdy! Emitowany jest od 2018 roku na antenie Telewizyjnej Dwójki i okazuje się, że kolejna - tym razem piąta edycja, zbliża się wielkimi krokami. Sekret o emisji zdradziła Cleo. Kiedy zatem będzie można obejrzeć nowe odcinki The Voice Kids? Sprawdźcie szczegóły.

The Voice Kids 5 nadchodzi wielkimi krokami! Muzyczny program uwielbiany przez dzieci, młodzież i dorosłych, ponownie będzie emitowany w Telewizji Polskiej. Szykują się ogromne emocje, niesamowite wzruszenia i oczywiście muzyczne talenty młodych uczestników. Choć od pierwszej edycji minęło już trochę czasu, to nie tylko zwycięzcy, ale również ci którzy zajęli słabsze miejsca, robią kariery w branży i odnoszą spektakularne sukcesy. Dowodem na to jest chociażby Viki Gabor, która mimo iż nie wygrała show to spełnia swoje marzenia na naprawdę wysokim szczeblu. Przypomnijmy, że do grona zwycięzców programu The Voice Kids należą kolejno: Roksana Węgiel, AniKa Dąbrowska, Marcin Maciejczak oraz Sara James.

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5

The Voice Kids 5 - kiedy? [DATA]

Fani The Voice Kids z niecierpliwością czekają na jego kolejną, tym razem piątą edycję! Jak się okazuje, ta nadchodzi wielkimi krokami, a właśnie taki sekret wyjawiła ostatnio piosenkarka Cleo. Artystka zdradziła, że kolejny sezon będzie fantastyczny, a w dodatku będziemy mogli oglądać go już pod koniec lutego! Choć oficjalna data nie jest jeszcze znana, to możemy domyślać się tylko, że pierwszy odcinek pojawi się w sobotę 26 lutego. Skąd te domysły? Otóż poprzednia wiosenna edycja muzycznego talent-show, również rozpoczynała się pod koniec lutego, dokładnie 27.02.2021. Być może i tym razem pierwszy odcinek pojawi się właśnie w ostatni weekend lutego? Bądźcie czujni! Jak tylko data zostanie potwierdzona, od razu Was o tym poinformujemy. Na fotelach w The Voice Kids 5 zobaczymy jak zawsze Tomsona i Barona, Dawida Kwiatkowskiego oraz oczywiście Cleo.

Sonda
The Voice Kids - czy jesteś fanem programu?