The Voice Kids 5 - Cleo uchyla rąbka tajemnicy. Jaki będzie nowy sezon?

2021-09-15 15:21
The Voice Kids 4
Autor: Jan Bogacz / TVP2

The Voice Kids to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów muzycznych dla dzieci, który co roku przed ekranami telewizorów zbiera ogromną widownię. Fani już czekają na piątą edycję show. Cleo, która ponownie będzie jurorką, uchyliła rąbka tajemnicy na temat show. Jaki będzie program The Voice Kids 5?

The Voice Kids to jeden z najpopularniejszych programów w telewizji. Uwielbia go każdy - mały czy też duży. To niesamowite emocje, dobre brzmienia, cudowni i przesympatyczni trenerzy, a także utalentowane dzieci i młodzież. Od pierwszej edycji minęło już sporo czasu, ale każdy dobrze pamięta występy młodych osób, ich zmagania na scenie, a także to co działo się na czerwonych fotelach. Dziś nawet ci co nie wygrali robią karierę w branży i miło się na to patrzy.  Przypomnijmy, że do tej pory w trzech edycjach tytuł najlepszego głosu w Polsce zdobyli: Roksana Węgiel, AniKa Dąbrowska, Marcin Maciejczak oraz Sara Egwu James. W 2022 roku program powróci na antenę. Jaka będzie nowa edycja? Spoiler zdradziła Cleo.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

The Voice Kids 5 - Cleo o nowej edycji

Cleo zamieściła zdjęcie na Instagramie i po raz pierwszy wypowiedziała się na temat nowej edycji The Voice Kids. - Tyyyyyle będzie się działo w sezonie V. Uwielbiam ten program za cudowne dzieciaki, autentyczne emocje i totalnie zakręconą Ekipę, która tworzy ten program. Nadajemy na podobnych falach - zdradziła Cleo.

The Voice Kids 5 - trenerzy

Skład trenerski The Voice Kids 5 jest już znany! Na czerwonych fotelach zobaczymy ponownie Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, a także chłopaków z grupy Afromental - Tomsona i Barona. Na ten moment nie wiemy jednak, kiedy nowy sezon pojawi się w telewizji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze