Cleo w Ekipie Friza? Czegoś takiego jeszcze nie było!

2021-03-16 10:57 ek
Cleo, Friz
Autor: Mateusz Jagielski/East News, screen z YouTube/EKIPA

Najpopularniejsza wokalistka w naszym kraju i najbardziej znana Ekipa połączyły siły?! Cleo i Friz z przyjaciółmi w trzecim sezonie? Fani nie mogą w to uwierzyć i skaczą z radości - takiego połączenia na polskim YouTubie jeszcze nie było! O co dokładnie chodzi? Czy Cleo dołączyła do Ekipy na dobre? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Cleo w Ekipie Friza? Czegoś takiego jeszcze nie było! Cleo jest jedną z popularniejszych i najbardziej lubianych wokalistek w naszym kraju. To ona za każdym razem zachwyca swoimi piosenkami, teledyskami i oczywiście rolą słodkiej i przesympatycznej trenerki w The Voice Kids. Jeszcze nie tak dawno, bo w lutym 2021 roku, miała miejsce premiera jej cukierkowego kawałka o miłości - KOCHAM. Numer został niesamowicie przyjęty, a w teledysku wystąpiły znane gwiazdy z sieci i nie tylko. W wielu kadrach można było zauważyć członków Ekipy Friza, między innymi Wersow, Mini Majka, Marcysię Ryskala i Mateusza Trąbkę. Jak się okazało, klip był początkiem współpracy piosenkarki z najpopularniejszą Ekipą w naszym kraju. Teraz Cleo i cała paczka Friza połączyli siły i ... Będziecie zachwyceni, czegoś takiego na polskim YouTubie jeszcze nie było!

Cleo kiedyś i dziś

Co Cleo robi w Ekipie Friza?

Cleo to nie tylko znana piosenkarka, ale także autorka tekstów piosenek. Wokalistka jakiś czas temu napisała numer dla swojej podopiecznej z The Voice Kids - Julii Chan i zaskoczyła tym wszystkich! Teraz dołączyła do Ekipy Friza i razem ze zgraną paczką przyjaciół pracuje nad ich najnowszą płytą. Co ciekawe, wokalistka mówi o nowym krążku jako o najgorętszej płycie tego roku. Trzeci sezon Ekipy Friza zapowiada się fantastycznie, a dowodem na to jest numer 3KIPA, który cały czas zajmuje numer jeden karty na czasie YouTube i został tam wyświetlony w zaledwie tydzień blisko 17 milionów razy! Czegoś takiego na polskim YouTubie jeszcze nie było! Jedno jest pewne - Cleo i Ekipa Friza na pewno jeszcze nie raz mocno nas zaskoczą!

Najnowsze