Cleo napisała piosenkę swojej podopiecznej z The Voice Kids 2. Szykuje się nowy hit?

2021-02-19 15:47 Ewelina Kulasza
cleo
Autor: Jan Bielecki/East News, screen z YouTube/The Voice Kids Poland

Cleo jest nie tylko uwielbianą piosenkarką, ale także trenerką rozrywkowego show The Voice Kids. Pod jej skrzydłami wielu młodych uczestników rozwinęło muzyczne skrzydła i dzisiaj idą przez branżę muzyczną jak burza. Jedną z nich jest Julia Chmielarska, której Cleo napisała najnowszą piosenkę. Szykuje się nowy hit?

Cleo napisała piosenkę swojej podopiecznej z The Voice Kids 2. Szykuje się nowy hit? Będziecie zachwyceni. Okazuje się, że Cleo nie tylko świetnie śpiewa i wygląda w swoich teledyskach, ale także pisze teksty piosenek. Podczas drugiej edycji rozśpiewanego show The Voice Kids, na scenie pojawiła się młodziutka, wesoła osoba, od której biła niesamowita wrażliwość. To ona weszła na scenę podczas Przesłuchań w Ciemno i zaprezentowała trenerom i widzom swoją wokalną, dziewczęcą delikatność. Mowa o Julii Chmielarskiej, która weszła pewnym krokiem na scenę i zaprezentowała się całej Polsce kawałkiem z repertuaru Phila Collinsa - Against All Odds. Długo nie trzeba było czekać. Julia swoim wykonaniem oczarowała trenerów do tego stopnia, że wszyscy odwrócili swoje czerwone fotele.

Uczestniczka The Voice Kids nie miała łatwego wyboru, ale zdecydowała się kontynuować przygodę w drużynie Cleo. Choć nie udało jej się stanąć na podium, to nie zrezygnowała z marzeń i właśnie przygotowuje się do wydania najnowszego singla. Jak się okazuje, to właśnie Cleo napisała dla Julii tekst nowej piosenki, a klip który będzie jej towarzyszył został nagrany w Selfie Museum Warsaw.

Piosenki, które są do siebie podobne

Juli Chan - kim jest?

Juli Chan to pseudonim artystyczny Julii Chmielarskiej. Szesnastolatka od najmłodszych lat brała udział w zajęciach wokalnych, a następnie występowała na scenach konkursów i festiwali. Rozpoznawalność zyskała dzięki show The Voice Kids 2. To ona oczarowała podczas Przesłuchań w Ciemno nie tylko trenerów, ale także publiczność. Oprócz rozśpiewanego programu Telewizyjnej Dwójki, publiczność mogła ją poznać również jako reprezentantkę Polski na Malta International Singer's Festival 2015. Ponadto Julia ma na swoim koncie udział preselekcjach do Eurowizji Junior 2016. Pod koniec ubiegłego roku, dokładnie 31 grudnia ukazał się jej debiutancki singiel pod tytułem Miło Mi Cię Poznać. Oprócz tego artystka zaprezentowała światu cover swojej idolki Ariany Grande - Bad Idea. Co ciekawe, większość internautów porównuje ją właśnie do Ariany i nie ma co się dziwić - dziewczyny wyglądają jak siostry!

Najnowsze