Cleo nie będzie jurorką w The Voice Kids 5?! Komentarz gwiazdy zasmucił fanów

2021-07-08 11:36
Cleo
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Cleo to nie tylko piosenkarka, ale także twarz muzycznego show dla dzieci The Voice Kids. Czy mogłoby jej zabraknąć na jurorskim fotelu? Komentarz gwiazdy dotyczący piątej edycji programu zasmucił fanów. Cleo nie będzie już trenerką w The Voice Kids?

Cleo nie będzie jurorką w The Voice Kids 5?! Czy to prawda? Komentarz gwiazdy odnośnie nowej edycji zasmucił fanów. Cleo, a właściwie to Joanna Klepko, znana jest wszystkim ze swoich rytmicznych piosenek. Kiedy tylko pojawiają się w internecie i rozgłośniach radiowych, od razu stają się hitami. Oprócz robienia wpadającej w ucho muzyki, Cleo jest również osobowością telewizyjną, która jest po prostu uwielbiana przez polskich widzów. Powód? To banalnie proste! Piosenkarka znanej z takich hitów jak Za krokiem krok, Kocham czy też Dom zaraża wszystkich swoim optymizmem, a w dodatku ma olbrzymie i dobre serce. Od 2018 roku zasiadała na fotelu jurorskim w The Voice Kids. Była trenerką drugiej, trzeciej i czwartej edycji muzycznego show, a w dodatku jej podopieczna Anika Dąbrowska, wygrała drugą edycję i dalej robi karierę w branży.

Cleo kiedyś i dziś

Cleo nie wystąpi w The Voice Kids 5?

Wyobrażacie sobie program The Voice Kids bez Cleo? Piąta edycja zbliża się wielkimi krokami, dlatego fani zastanawiają się, czy znów na fotelu zobaczą swoją ulubioną piosenkarkę. Pytanie dotyczące tej kwestii zdecydował zadać się jeden z internautów na Instagramie Cleo: Będziesz w 5 edycji TVK? na co wokalistka odpowiedziała: nie wiem zobaczymy. Komentarz z pewnością zasmucił niektórych fanów, jednak inni starają się być dobrej myśli i z niecierpliwością czekają na ogłoszenie trenerskiego składu. Przypomnijmy, że castingi do The Voice Kids 5 zostały zakończone, a edycja najprawdopodobniej będzie miała miejsce w 2022 roku. Na oficjalne informacje musimy jeszcze poczekać, jednak jeśli będzie coś już wiadomo, od razu Was o tym poinformujemy.

The Voice Kids - do której drużyny pasujesz najbardziej?

Pytanie 1 z 4
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze