Viki Gabor

i

Autor: Piotr Matusewicz/East News

Viki Gabor trenerką w The Voice Kids? Czyje miejsce by zajęła?

2021-07-08 9:02

Viki Gabor to prawdziwa księżniczka popu, która ma zaledwie 14-lat. Zna ją każdy, a to wszystko za sprawą programu dla dzieci The Voice Kids, gdzie zaczęła się jej przygoda. Czy Viki ma szansę zostać trenerką muzycznego show? Czyje miejsce by zajęła? O tej dziewczynie będzie głośno jeszcze bardzo długo!

Viki Gabor trenerką w The Voice Kids? Czyje miejsce by zajęła? Czy to w ogóle możliwe? Viki Gabor choć ma dopiero rocznikowo 14-lat, może pochwalić się sporą ilością osiągnięć. Wokalistka idzie przez branżę muzyczną niczym burza i co ciekawe, nie zatrzymuje się ani na chwile. Odkąd pojawiła się w The Voice Kids, jej życie całkowicie się zmieniło. Ze zwykłej nastolatki, stała się prawdziwą gwiazdą, która pokazała, że ma wielki talent. Nagrywa piosenki, koncertuje w Polsce, a w dodatku można zobaczyć ją na ekranach telewizorów podczas wielkich festiwali i wydarzeń. Teraz pojawi się jako jedna z gwiazd podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Świnoujściu 10 lipca i z pewnością na scenie będzie się działo!

Każdy wielbiciel Wiktorii wie, że jest ona wielką fanką Ariany Grande. Niektórzy twierdzą nawet, że młoda piosenkarka się do niej upodabnia, na przykład związując swoje długie włosy w kucyk. Co ciekawe, Ari zasiada w 21. edycji amerykańskiego The Voice na fotelu jako juror. Czy również jej wielka fanka Viki Gabor ma szansę na posadę trenerki w muzycznym show? Czy Viki będzie jurorką w The Voice Kids Polska?

Tajemnice Viki Gabor | ESKA XD - CD-ROOM #4

Która piosenka Viki Gabor pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 8
Na co dzień jestem osobą, która:

Viki Gabor trenerką w The Voice Kids?

We wrześniu tego roku minie okrągły rok od premiery debiutanckiej płyty Viki Gabor - Getaway (Into My Imagination), która niesamowicie została odebrana przez słuchaczy. Od momentu premiery, wokalistka prężnie działała w branży i nie zatrzymuje się ani na chwilę. Już niedługo pomoże wybrać reprezentanta Polski na Eurowizję Junior 2021 w specjalnym odcinku Szansy na Sukces, ponieważ będzie jedną z jurorek. Oprócz tego każdy wie, że młoda gwiazda ma ogromny sentyment do The Voice Kids, który zapoczątkował jej karierę. Czy tam również zasiądzie na trenerskim fotelu? W jednym z wywiadów dla Pudelka, zdradziła, że byłoby fajnie być jurorką w The Voice Kids do którego ma sentyment, jednak na ten moment woli skupić się na innych rzeczach. Widzielibyście ją w takiej roli? Z pewnością Viki wyglądałaby pięknie na fotelu w muzycznym show, tak jak Ariana Grande! :)