Juli Chan - wiek, wzrost, chłopak, ciekawostki. Kim jest polska Ariana Grande?

Julia Chan - wiek, wzrost, chłopak, ciekawostki. Kim jest polska Ariana Grande?
Autor: Juli Chan - Miło Mi Cię Poznać / YouTube.com/ Juli Chan Julia Chan - wiek, wzrost, chłopak, ciekawostki. Kim jest polska Ariana Grande?

Juli Chan cieszy się rosnącą popularnością, co najlepiej widać po wynikach wyświetleń jej hitów na YouTube, czy polubień jej profili w serwisach społecznościowych. Kim jest młoda dziewczyna, która została okrzyknięta polską Arianą Grande? Poznajcie ją bliżej już teraz!

Juli Chan - wiek, wzrost, chłopak, ciekawostki. Kim jest młoda gwiazda, która wkrótce może podbić muzyczny rynek? Naprawdę nazywa się Julia Chmielarska i została okrzyknięta polską Arianą Grande. Sama jednak nie uważa, że jest polskim odpowiednikiem światowej gwiazdy. Julia Chan to eteryczna i dziewczęca wokalistka, która od 2020 roku występuje pod swoim pseudonimem.

Juli Chan - kim jest?

Ma szesnaście lat i dwunastoletnie doświadczenie sceniczne. Od najmłodszych lat brała udział w zajęciach wokalnych, a swoje umiejętności wokalne prezentowała na scenach konkursów i festiwali. Julia Chmielarska dała się poznać większej publiczności jako reprezentantka Polski na Malta International Singer's Festival 2015, a także biorąc udział w preselekcjach do Eurowizji Junior 2016. Rozpoznawalność zyskała jednak w drużynie CLEO w muzycznym talent-show The Voice Kids 2. 

Juli Chan - wzrost

Juli Chan ma 163 cm wzrostu i niebieskie oczy.

Ariana Grande kiedyś i dziś

Juli Chan - chłopak

Juli Chan jest singielką. Oprócz ukochanego Shawna Mendesa, na jej playliście z ulubionymi artystami znajdziemy utwory między innymi: Ariany Grande, Rihanny, Taylor Swift, Linii Nocnej, Cleo, Natalii Szroeder, Demi Lovato czy Camili Cabello.

Juli Chan - ciekawostki

Najwięcej radości sprawia jej, kiedy wie, że swoją muzyką inspiruje, sprawia, że czyjeś życie staje się lepsze, choćby na chwilę. Uważa, że muzyka powinna inspirować. Julia jest mieszanką przeciwstawnych żywiołów i energii. Jest zodiakalnym Baranem (żywioł ognia) i ascendentalnym Skorpionem (żywioł wody) oraz numerologiczną Trójką.

  • #Chan (jap. ちゃん) - w kulturze japońskiej jest zdrobniałym, familiarnym przyrostkiem, używanym do adresowania dzieci i żeńskich członków rodziny. Może być również zastosowany do bliskich przyjaciół i ludzi znanych od dzieciństwa. Chan jest używane jako słowo pieszczotliwe. Dorośli mogą używać Chan w formie pieszczoty, zwracając się do kobiet, z którymi są w bliskich relacjach. Zakres użycia Chan przypomina słowo „kochanie” w języku polskim. Nazwanie kobiety neko-chan ma znaczenie podobne, jak w języku polskim „koteczku”
  • Juli Chan to idea, która twórczo i kreatywnie oddaje to, co na artystycznej drodze kształtuje obecnie potencjał i horyzonty młodej wokalistki. Świadoma swojej siły i delikatności, Juli Chan rozkwita, chcąc podzielić się swoją wrażliwością z odbiorcami jej nowej muzyki.

Bad Idea i Miło Mi Cię Poznać - nowe piosenki Julii Chmielarskiej

31 grudnia 2020 ukazał się debiutancki singiel Juli Chan pod tytułem Miło Mi Cię Poznać W teledysku do tego utworu, Julia Chmielarska tworzy świat Juli Chan - w którym, niezależnie od wieku, każdy może odnaleźć swoje wspomnienia, związane z początkowymi chwilami zauroczenia. To opowieść o pierwszym spotkaniu i o motylach w brzuchu, mieszających się wtedy z niepewnością i niepokojem. Po tygodniu od premiery, teledysk w serwisie Youtube obejrzano prawie 10 tysięcy razy, jest też prawie 700 komentarzy.

Pod koniec 2020 roku została okrzyknięta Polską Arianą Grande po tym jak w przededniu prezentacji autorskiego materiału, złożyła hołd swojej wieloletniej mentorce i muzycznej inspiracji, z głębi serca interpretując utwór Bad Idea. Ariana Grande jest rasową, genialną wokalistką o wybitnych możliwościach głosowych. To ogromne wyzwanie zmierzyć się z jej legendą. Starałam się jednak być sobą wykonując jej piosenkę. 

Ariana Grande jest rasową, genialną wokalistką o wybitnych możliwościach głosowych. To ogromne wyzwanie zmierzyć się z jej legendą. Starałam się jednak być sobą wykonując jej piosenkę.  Nie lubię porównań, nie jestem polską Arianą Grande. Jestem polską Julią Chmielarską, polską Juli Chan - powiedziała artystka

Najnowsze