CKE matura próbna grudzień 2022 - MATEMATYKA. Kiedy i o której godzinie matura próbna?

2022-11-28 16:43
CKE matura próbna grudzień 2022 - MATEMATYKA. Kiedy i o której godzinie matura próbna?
Autor: Pexels

Matura wzbudza ogromne emocje, szczególnie ta z matematyki, która uznawana jest za jedną z najtrudniejszych. Zmora wielu uczniów, nie daje im spać po nocach. Warto więc napisać maturę próbną z tego przedmiotu, aby być przygotowanym na wszystkie ewentualności. Kiedy odbędzie się oficjalna, organizowana przez CKE na poziomie podstawowym i rozszerzonym?

Nie da się ukryć, że matura z matematyki jest tą, która wzbudza wśród uczniów najwięcej emocji. Nic dziwnego, jest to naprawdę trudny przedmiot, a aby zdać egzamin dojrzałości z niego, należy być dobrze przygotowanym. Dlatego tak dobrym pomysłem jest, aby podejść do matury próbnej, która jest organizowana przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Odbędzie się ona jeszcze w ostatnim miesiącu 2022 roku, a pisząc ją możesz przygotować się na napisanie tej majowej, która wzbudza wiele lęku. Pojawią się na niej zadania, które przypominać będą formę nowej matury, jaką uczniowie poznają już w 2023 roku!

Matura 2023 piekielnie trudna?! CKE przedstawia wymagania!

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62

Matura próbna CKE matematyka 2022 - kiedy i o której godzinie?

Matura próbna z matematyki zbliża się ogromnymi krokami, jej termin jest wyznaczony już na grudzień 2022. To wtedy będziesz mieć szansę sprawdzić swoje możliwości! Poziom podstawowy odbędzie się 14.12 o godzinie 9:00, natomiast rozszerzony 19.12 o godzinie 9:00.

Próbna matura 2023 - przecieki z matematyki. Jakie będą zadania?

Czy matura próbna z matematyki jest obowiązkowa?

Ani szkoły, ani uczniowie nie mają obowiązku, aby zapisać się na próbną maturę, którą organizuje Centralna Komisja Egzaminacyjna. Jest to w pełni dobrowolna decyzja, na którą jednak warto się zdecydować. Na pewno niczego na tym nie stracisz!

Sonda
Zamierzasz pisać maturę próbną?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze