Chika Toro - kim jest kolumbijska piosenkarka, która robi karierę w Polsce? Śpiewała z Popkiem!

2022-01-13 14:24
Chika Toro
Autor: Instagram.com/chikatoro_official (fot. @alla___si)

Chika Toro to kolumbijska piosenkarka, która jakiś czas temu pojawiła się na polskim rynku muzycznym. Na swoim koncie ma między innymi duet z Popkiem, a teraz wyda singiel w duecie z Karoliną Stanisławczyk. Wiele osób nie zna jej i szuka informacji na jej temat. Tutaj znajdziecie więcej ciekawostek o wokalistce z Kolumbii.

Kim jest Chika Toro? Piosenkarka jakiś czas temu zasłynęła w Polsce dzięki piosence w duecie z popularnym raperem Popkiem. Piosenka nosi tytuł Polombia, a aktualnie na YouTube ma już ponad 9 milionów wyświetleń. Na tym jednak nie zakończyła się jej kariera. Później wydała solowe single. Największy sukces odniósł kawałek pod tytułem Taconeo. Chika Toro śpiewa piosenki z gatunku reggaeton, który jest niezwykle popularny w krajach latynoskich oraz w Hiszpanii. Okazuje się, że Chika wkrótce znów może stać się tematem rozmów. Wiadomo, że jest jedną z kandydatek na Eurowizję 2022. Zaśpiewała gościnnie w utworze, który do Telewizji Polskiej zgłosiła Karolina Stanisławczyk. Czy dziewczyny zostaną wybrane? Przekonamy się wkrótce.

Eurowizja 2022 - krajowe preselekcje wyłonią reprezentanta Polski. Znamy datę!

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!

Chika Toro - kim jest?

Wiele osób nie wie, że Chika Toro to nie tylko piosenkarka, ale także bizneswoman. Skończyła studia biznesowe w Kolumbii, a następnie wyjechała do Australii. Od trzech lat podróżuje po świecie w celu promowania kultury latynoskiej. Tak też trafiła do Polski. Pracuje jako wokalistka i tancerka.

Chika Toro - piosenki

Najpopularniejsze utwory kolumbijskiej gwiazdy to:

  • Polombia
  • El dinero no se compra
  • Taconeo
  • I'm Out
  • RuRu Rumba
  • Caliente
  • Free Yourself
  • Purple Pants
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze