Celine Dion w Polsce 2020 - BILETY. Ceny sięgają nawet kilku tysięcy złotych!

2019-10-03 20:00 MK
Celine Dion
Autor: ALICE CHICHE/AFP/East News

Celine Dion wystąpi w Polsce - na tę informację czekali wszyscy fani wokalistki, która ostatnim razem gościła w Polsce jedenaście lat temu. Legendarna artystka zawita do naszego kraju aż dwa razy. Jej koncerty odbędą się w przyszłym roku w Łodzi i w Krakowie. Znamy już ceny biletów na to wyjątkowe wydarzenie. Te najbliżej sceny zaskoczyły niektórych fanów! Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Celine Dion w Polsce - bilety, a w szczególności ich ceny, to niewątpliwie najważniejsza kwestia dla wszystkich fanów, którzy zamierzają wybrać się do Krakowa bądź do Łodzi na koncert legendarnej artystki. Jak już oficjalnie wiadomo, agencja koncertowa Prestige MJM zorganizowała aż dwa występy wokalistki w naszym kraju. Celine zaśpiewa 23 maja 2020 roku w łódzkiej Atlas Arenie, a dwa dni później w TAURON Arenie Kraków. Na kilka dni przed rozpoczęciem regularnej sprzedaży biletów, poznaliśmy ich ceny. Niektóre z nich zwalają z nóg!

Celine Dion w Polsce - bilety. Ile kosztują?

Celine Dion to jedna z największych diw światowej sceny muzycznej, dlatego też wiadomo było, że ceny wejściówek na jej koncert nie będą należały do najtańszych. Jak można przeczytać na stronie Prestige MJM oraz na eBilet.pl, ceny zaczynają się od 289 złotych za trybuny górne, a kończą na... 2989 złotych za pakiety VIP, które umożliwiają zajęcie miejsca w sektorze premium przy scenie oraz otrzymanie wyjątkowych prezentów. Dostępne są pakiety: Diamentowy, Rubinowy, Szmaragdowy, Szafirowy oraz Opalowy. Jeśli chodzi natomiast o tradycyjne wejściówki, to najwyższa cena wynosi 893 złote. Im dalej od sceny, tym niższe ceny.

Celine Dion - bilety. Kiedy i gdzie kupić?

Tak jak informowaliśmy, sprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników Team Celine rozpoczęła 30 września 2019 roku. 2 października wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem stron www.bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl, ale pod pewnym warunkiem. W przypadku Prestige MJM, bilet będą mogli kupić ci klienci, którzy zakupili bilety na jakikolwiek koncert organizowany przez Prestige MJM w tym roku, począwszy od 1 stycznia, zaznaczając opcję przesyłania newslettera. Platforma eBilet.pl, natomiast, organizuje przedsprzedaż tego samego dnia dla użytkowników Allegro Smart.

Sprzedaż dla wszystkich ruszy 4 października, punktualnie o godzinie 10:00. Wejściówki dostępne będą poprzez oficjalną stronę organizatora: www.bilety.imprezyprestige.com.

Najnowsze