Była w Bitwie na Głosy, a dzisiaj nagrywa debiutancką płytę! Kim jest Ania Zając?

2021-04-01 13:54 Ewelina Kulasza
Ania Zając
Autor: YouTube/Ania Zając Official

W każdym polskim talent-show, można poznać uzdolnione osoby, a jedną z nich jest Ania Zając, którą możecie kojarzyć z Bitwy na Głosy. Teraz wokalistka nagrywa nowości i pracuje nad swoją debiutancką płytą. Co ciekawe, Ania ma wiele wspólnego z trenerką wokalną Ali Tracz! Więcej szczegółów na ten temat, przeczytacie w artykule poniżej.

Była w Bitwie na Głosy, a dzisiaj nagrywa debiutancką płytę! Kim jest Ania Zając? Must Be The Music, Mam Talent, Szansa na Sukces, The Voice, X Factor czy nawet Bitwa na Głosy, to programy telewizyjne, dzięki którym w muzycznym świecie może zaistnieć wiele osób. Przykładem na to jest chociażby Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Kamil Bednarek, Roksana Węgiel, Cleo czy też Dawid Podsiadło. Choć niektórym od razu nie wyszło to przegrana nie podcięła im skrzydeł i dziś są jednymi z najpopularniejszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Podobnie jest również z 31- letnią Anią Zając, która z kancelarii przeniosła się do studia nagraniowego. To ona kilka lat temu wystąpiła w Bitwie na Głosy TVP i była jedną z uczestniczek drużyny piosenkarki Beaty Kozidrak. Właśnie tam poznała trenerkę śpiewu Ali Tracz - Agnieszkę Wiechnik, z którą również była w jednym teamie. Jak się teraz okazuje, ich spotkanie nie było przypadkowe, a los sprawił, że całkiem niedawno pracowały we dwie nad muzyczną nowością Ani.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Ania Zając - kim jest artystka, która wydaje płytę?

Kim jest Ania Zając? Okazuje się, że wokalistka z wykształcenia jest prawnikiem, ale jako dziecko uczęszczała do szkoły muzycznej. Pochodzi z Nowego Miasta nad Pilicą, ale obecnie mieszka w Warszawie. Po latach postanowiła wrócić do pasji, jaką jest śpiewanie i obecnie pracuje nad swoją pierwszą płytą. Co ciekawe, niedawno miała miejsce premiera jej najnowszej piosenki Od Nowa, która jest właśnie owocem nadchodzącego albumu. Numer powstał we współpracy z Agnieszką Wiechnik, która jest autorką słów i muzyki. Ania Zając choć dopiero debiutuje na scenie, uwielbia łączyć i inspirować się przeróżnymi gatunkami muzycznymi. Poniżej możecie posłuchać jej najnowszego singla Od Nowa. Uwaga - grozi zauroczeniem!

Najnowsze