Justyna Nowak - kim jest siostra Oli Nowak? Dziewczyny wyglądają jak biźniaczki!

2021-04-01 13:02 Ewelina Kulasza
Oli Nowak
Autor: wbf

Ola Nowak to najpopularniejsza gwiazda sieci! Jej profil na Instagramie śledzi ponad milion osób i co ciekawe, ta liczba wciąż rośnie. Jak się okazuje, jej siostra również jest influencerką i tworzy w sieci cuda! Kim jest Justyna Nowak? Co musicie o niej wiedzieć?

Ola Nowak to inluencerka, którą zna prawie każdy! To jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,6 miliona osób, a na TikToku wygląda to bardzo podobnie. Teraz Ola szaleje na parkiecie trzeciej edycji Dance Dance Dance, a jej tanecznym partnerem jest Damian Kordas. Jak się okazuje, Ola jest jedną z faworytek programu, a jej solowy występ w pierwszym odcinku oczarował dosłownie każdego! Influencerka zatańczyła zmysłowy taniec do najpopularniejszego numeru The Pussycat Dolls - Don't Cha i sprawiła, że nie tylko jurorom opadły szczęki, ale także innym uczestnikom i widzom przed telewizorami. Wielu z nich twierdzi, że gwiazda ma ogromne szanse na miejsce w finale, a z jej Instagrama wiemy, że cały czas intensywnie ćwiczy na salach treningowych, przygotowując się do kolejnych odcinków show.

Oprócz przygody Oli Nowak z telewizją, miło patrzy się na jej przyjaźń z Roksaną Węgiel. Choć dziewczyny dzieli różnica wieku, to od razu złapały wspólny kontakt, a w programie można było zauważyć już nie raz, jak mocno się wspierają. Co ciekawe, Ola ma starszą siostrę, która ma wiele wspólnego z jej tanecznym partnerem Damianem Kordasem. O co dokładnie chodzi?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Justyna Nowak - kim jest?

Kim jest Justyna Nowak? To oczywiście rodzona, ale także starsza siostra Oli. Dziewczyny wyglądają jak dwie krople wody z jednym wyjątkiem - Ola jest brunetką, natomiast Justyna blondynką. Najprawdopodobniej mieszkają razem w centrum Warszawy, co można wywnioskować z ich profili na Instagramie. Co ciekawe, Justyna również jest influencerką, z tym że jej profil przepełniony jest smakowitymi przekąskami i różnorodnymi daniami. Jusia, bo tak często mówi na nią Ola, uwielbia szaleć w kuchni, dlatego bez dwóch zdań można stwierdzić, że jest inspiracją dla niejednej osoby. Oprócz tego przewijając jej tablicę, możemy zobaczyć przepiękne krajobrazy z dalekich podróży, a także ciekawe stylizacje. Profil Justyny Nowak na Instagramie śledzi ponad 82 tys. followersów i co ciekawe, ta liczba cały czas rośnie.

Najnowsze