Budda - zasady akcji z napojami. Jak wygrać sztabki złota od Youtubera?

i

Autor: Doze / materiał prasowy

WYJAŚNIAMY

Budda - zasady akcji z napojami. Jak wygrać sztabki złota od Youtubera?

2024-04-24 12:42

Kamil Budda Labudda nie zwalnia tempa. Po pojawieniu się na rynku napojów energetyzujących przyszedł czas na wariant, który jest dostępny dla konsumentów w każdym wieku. Już od dzisiaj w sieci sklepów Żabka na terenie całej Polski dostępny jest napój herbaciany DOZE. To również inauguracja gry, w której nagrodę główną stanowią sztabki złota o łącznej wartości 2 milionów złotych.

Spis treści

  1. Budda - akcja 2 Million Gold Event
  2. Budda - dwie sztabki: jak wygrać?

Od dzisiaj w sieci sklepów Żabka można kupić napój herbaciany DOZE z ekstraktem z zielonej herbaty oraz miodem. Nowy wariant dostępny jest w powiększonej puszce (473 ml). Wielkość napoju nie jest przypadkowa, to część bardziej złożonej idei marki. Przedstawicielem herbacianego napoju DOZE będzie amerykański 6-kołowy Jeep Apocalypse pochodzenia amerykańskiego. W USA klasycznym litrażem jest 473 i właśnie do tego nawiązuje żółta puszka.

Budda odda sztabki złota o wartości 2 mln złotych. Ta akcja to SZALEŃSTWO!

- Od początku mówiliśmy, że napoje energetyzujące to dopiero początek dla DOZE. Dwa pierwsze warianty wleciały do sklepów, przy okazji pokazaliśmy Wam DOZELAND, który wspólnie będziemy zmieniać i rozwijać. Teraz wrzucamy dla Was napój herbaciany dostępny dla każdej grupy wiekowej, ale… przecież doskonale wiecie, że to jeszcze nie koniec - komentuje Budda.

Wszystkie samochody Buddy. Takimi furami bujał się po mieście!

Budda - akcja 2 Million Gold Event

Już sam pomysł na DOZELAND został oceniony jako zupełnie nowa jakość na scenie światowego YouTube. To nie tylko siedziba firmy, ale tak naprawdę bijące serce całej społeczności zgromadzonej wokół marki. Ale… to jeszcze nie wszystko. Wraz z wejściem na rynek kolejnego wariantu rusza gra 2 Million Gold Event.

Jak naprawdę wygląda praca z Buddą? Jego pracownik ujawnił tajemnicę. Będzie afera?

- Gra 2 Million Gold Event ma charakter intelektualno-sprawnościowy. Rozpoczyna się w świecie wirtualnym, po czym rywalizacja przenosi się do świata rzeczywistego na ulice jednego z miast. To będzie coś wyjątkowego, czegoś takiego po prostu jeszcze nie było - zapowiada tajemniczo Budda.

Budda - dwie sztabki: jak wygrać?

Gra 2 Million Gold Event prowadzi finalnie do wyłonienia po jednym zwycięzcy w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsza z nich od 16 do 21 roku życia oraz druga powyżej 21 roku życia. Osoby, które z racji wieku (mniej niż 16 lat) nie mogą wziąć udziału, obawiać się nie muszą. Z czasem pojawią się akcje dedykowane właśnie dla nich. Czy w grze warto wziąć udział? Każdy z dwóch zwycięzców otrzyma sztabkę złota o wartości 1 miliona złotych. Więcej szczegółów nt. 2 Million Gold Event pojawi się w aplikacji Żappka i na stronie doze2mln.pl.