Budda odda 2 miliony złotych fanom. Jest jeden warunek!

i

Autor: Kino Świat / Budda odda 2 miliony złotych fanom. Jest jeden warunek!

CO TYM RAZEM WYMYŚLIŁ?

Budda odda sztabki złota o wartości 2 mln złotych. Ta akcja to SZALEŃSTWO!

2024-04-24 12:25

Akcja Buddy ma szansę pobić loterię siedmiu samochodów? Raczej będzie o to ciężko, jednak fani wielokrotnie pokazywali swoje zaangażowanie w konkursy czy loterie, które organizował najpopularniejszy motoryzacyjny Youtuber. Tym bardziej zaangażują się teraz, gdy można zgarnąć dwie sztabki złota o wartosci dwóch milionów złotych! Co tym razem wymyślił Kamil Labudda?

Spis treści

  1. Akcja Buddy - jak wygrać?
  2. Akcja Buddy Doze - zasady

Nowa akcja Buddy wywołała ogromne poruszenie wśród fanów, ale nie tylko. A to tylko pokazuje jak ogromnymi zasięgami może pochwalić się popularny twórca, który tym pomysłem zamierza pobić swój poprzedni związany z siedmioma samochodami. Do dziś wszyscy się zastanawiają, ile naprawdę zarobił Budda za losowanie 7 aut. Z pewnością wystarczająco dużo, by kupić Bugatti Veyron, dokończyć budowę siedziby i oddać dwie sztabki złota w ręce osoby, która spełni zadanie, a dodatkowo będzie mieć szczęście. Jak wygrać u Buddy? Youtuber całość nazwał turniejem, co wzmaga dodatkowe emocje wśród internautów!

Budda wrócił wspomnieniami do dzieciństwa. Ta historia kruszy najtwardsze serca

Wszystkie samochody Buddy. Takimi furami bujał się po mieście!

Akcja Buddy - jak wygrać?

Oczywistego przepisu na wygranie turnieju Buddy oczywiście nie ma. Zwycięzca zgarnie dwie sztabki złota o wartości dwóch milionów złotych i istnieje duże prawdopodobieństwo, że ta kwota w przyszłości będzie rosnąć. Tak, jak rośnie cena złota na rynku.

Akcja Buddy Doze - zasady

Co ważne, nie jest to loteria! Mamy do czynienia z Doze Two Million Gold Event. Trzeba kupić dwa produkty napoju Doze w sieci Żabka. Należy zeskanować aplikację sklepu Zaapka, a następnie wyświetli się komunikat: "Witaj w grze". Aby wziąć udział, wpisz kod aktywacyjny oraz potwierdź swój wiek.

Jeden użytkownik może uzyskać maksimum 2 kody. Za każdy podwójny otrzymujesz jeden kod. Następnie na stronie www.doze2mln.pl trzeba podać kod, a następnie swoje imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail. Akcja podzielona jest na dwie grupy: osoby między 16-21 rokiem życia i osoby powyżej 21. roku życia. Trzeba wybrać wiek, który przydzieli cię do odpowiedniej rozgrywki. Jeśli zaznaczy się błędny wiek, to uczestnik zostanie zdyskwalifikowany. W grze trzeba odpowiedzieć na dziesięć pytań zamkniętych. Trzeba wybrać jedną poprawną z pięciu podanych. Pierwsze cztery pytania to rozgrzewka, a kolejne są już trudniejsze. Każda z odpowiedzi jest przetestowana pod kątem chatu GPT, by uniknąć oszustw.

Dziewczyna Buddy to prawdziwa piękność! Kamil troskliwie mówi do niej "Grażynka"

Turniej nie przebiega na zasadzie: "kto pierwszy ten lepszy". Czas rozwiązania zadań również nie ma znaczenia. Budda poinformował, że za sprawą Instagrama @doze.energy będą wysyłane wskazówki. 7 maja nastąpi koniec peirwszego etapu i osoby, które odpadną z rozgrywki zostaną o tym poinformowane. Osoby, które odpowiedziały na wszystkie pytania poprawnie otrzymają 8 maja ostatnie, 11. zadanie otwarte. Będziecie mieć na jego rozwiązanie kilka godzin. Do dalszej rozgrywki awansuje 777 osób w przedziale wiekowym 16-21 lat i 777 osób powyżej 21. roku życia. Do wygrania po jednej sztabce złota dla każdej z dwóch grup.

To jednak nie koniec. Otrzymacie na maila lub smsem informację, że awansowaliście do półfinału. Półfinaliści zostają zaproszeni do jednego z miast w Polsce, gdzie odbędzie się rozgrywka podzielona na kilka rozdziałów. Trzeba będzie wykonać zadania realizowane na mieście, które będą przybliżać uczestników do wygrania. Z tego etapu będą pokazywane odcinki na kanale Youtubera. W trakcie wykonywania zadań będzie się liczyć odwaga, inteligencja, sprawność fizyczna oraz determinacja. Ten etap wyłoni 200 finalistów, po 100 osób z każdej z dwóch grup wiekowych. W finale próba nerwów wiedzy i sprytu.