Budda kupił furę za ponad 10 milionów złotych? Wrzucił zdjęcie i wszystkim opadała kopara!

i

Autor: Kino Świat / www.instagram.com/budda.7/

ZOBACZCIE

Budda kupił furę za 14 milionów złotych? Wrzucił filmik i wszystkim opadła kopara!

2024-03-15 11:42

Koenigsegg Jesko - Budda śnił o tej marce i tym modelu przez bardzo długi czas. W zasadzie jest to największe marzenie wszystkich fanów motoryzacji, ponieważ jest to najszybszy samochód na świecie. Wiele wskazuje na to, że Kamil Labudda po raz kolejny dotarł do swojego bardzo odległego celu. Co wiadomo o jego wizycie u samego założyciela tej sportowej marki? Poznajcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Budda - samochód Koenigsegg

Koenigsegg i Budda - w ostatnich miesiącach te dwa słowa szły w parze. Pojawiało się mnóstwo znaków, że polski twórca zdecyduje się na zakup najdroższego, a jednocześnie najszybszego samochodu na świecie. Pod koniec roku komentował filmiki związane z samochodami tej marki, a w lutym dał znać, że działa z 'sympatycznym łysym Szwedem' i pięcioliterowym samochodzie mającym 1625 koni mechanicznych. Jedyny taki model to właśnie Jesko, a tym miłym mężczyzną ma być Christian von Koenigsegg, założyciel marki. Internauci są w szoku, cieszą się i są przekonani, że lwia część pieniędzy na tą sportową furę pochodzi z głośnej loterii siedmiu samochodów. Do dziś pojawiają się orientacyjne wyliczenia, ile Budda mógł zarobić na loterii 7aut.

Dziewczyna Buddy to prawdziwa piękność! Kamil troskliwie mówi do niej "Grażynka"

TE SAMOCHODY SĄ NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE! | ESKA XD - Prosto z salonu #61

Budda - samochód Koenigsegg

Budda wrzucił do sieci filmik, na którym szef marki Koenigsegg podaje mu dłoń i składa gratulacje. Wszystko dzieje się przed salonem w szwedzkim Angelholm. Nie wiadomo jednak, czy faktycznie polski Youtuber kupił najbardziej sportowy samochód na świecie, którego ceny zaczynają się od 3 milionów dolarów. Przez wiele lat marzył o tym samochodzie, zarobił pieniądze, więc wiele wskazuje na to, że faktycznie stanie w jego garażu nowej siedziby. 

Koenigsegg Jesko Buddy ma być cały niebieski. Tak wynika z relacji, jaką opublikował profil esser_automotive na Instagramie. Jeśli jest on w posiadaniu tego cacka, to rzeczywiście żaden z Youtuberów nie będzie w stanie przebić jego osiągnięcia. Budda stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Gratulujemy!

Budda

i

Autor: @esser_automotive

Cudo, prawda?!

Budda

i

Autor: @esser_automotive

Tak wygląda Lamborghini Buddy! Ten widok wbija w fotel

Listen on Spreaker.