Bubbletea, Trójkąty i Kwadraty, Melodia i wiele innych piosenek w szkolnym życiu. To nagranie jest hitem internetu!

2021-01-08 13:32 Ewelina Kulasza
PIOSENKI W PRAWDZIWYM ŻYCIU: NAUCZYCIELE
Autor: Screen z YouTube/BEKSY PIOSENKI W PRAWDZIWYM ŻYCIU: NAUCZYCIELE

To wideo zrobi wam dzień! Dziewczyny z kanału Beksy zrobiły coś, czego jeszcze nie było! Połączyły wycięte kawałki znanych hitów i idealnie wpasowały je w sceny związane z sytuacjami w szkole. Usłyszycie nie tylko Bubbleta, Trójkąty i Kwadraty, ale także Melodię od Sanah i wiele innych ciekawych brzmień. Czeka na was dawka pozytywnych emocji i dużo śmiechu - nie możecie tego przegapić!

Piosenki w prawdziwym życiu to uwielbiana seria wielu internautów, która za każdym razem bez wątpienia jest wielkim hitem. Wymyśliły ją dziewczyny z kanału Beksy i jak widać, ten pomysł okazał się być strzałem w 10-tkę! Od lat tworzą materiały wideo, w których zamieszają wycięte kawałki wielkich hitów i idealnie komponują je z sytuacjami ze scenariusza. Niekiedy śmieszą, wzruszają, a czasami nawet szokują! Był już odcinek o kwarantannie, szkole, nawet nagrany w galerii, na ulicy i w domu. Dziewczyny nie zwalniają tempa i tym razem stworzyły z gościnną ekipą coś, co podoba się każdemu! Mowa o piosenkach, które w zabawny sposób obrazują nauczycieli i szkolne sytuacje, które z pewnością przeżył każdy z was! Najnowszy film pt. PIOSENKI W PRAWDZIWYM ŻYCIU: NAUCZYCIELE jest hitem, który z pewnością przypadnie wam do gustu.

Gościnnie w nowym materiale na kanale Beksy wystąpili: Maja Wacnik, Julia Zawadzka, Piotr Wichrowski, Maksym Ziółkowski. Przypomnijmy, że zabawny kanał tworzy obecnie Nadia Długosz i Adrianna Krysian.

Piosenki w prawdziwym życiu - szkoła i nauczyciele

Najnowsza produkcja dziewczyn z kanału Beksy, to najlepsze co dziś zobaczcie. Nie czekajcie ani chwili dłużej i zerknijcie poniżej na świeży hit internetu. Youtuberzy świetnie czuli się w rolę i pokazali w zabawny sposób szkolne sytuacje. Te piosenki idealnie wpasowały się w klimat. Usłyszycie nie tylko kawałek Bubbletea, ale także Trójkąty i Kwadraty, Melodię i o wiele, wiele więcej. Nie możecie tego przegapić!

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!
Najnowsze