Te aktorki mogłyby robić karierę muzyczną! [GALERIA]

2021-01-08 12:44 Ewelina Kulasza
Ada Fijał, Julia Wieniawa, Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF Ada Fijał, Julia Wieniawa, Barbara Kurdej-Szatan

Pojawiają się w serialach, filmach i programach telewizyjnych, ale mało kto wie, że mają niezłą smykałkę do muzyki! Te aktorki bez wątpienia mogłyby zrobić karierę w branży muzycznej. Choć całym sercem związane są z pracą na planie, uwielbiają też śpiewać i wychodzi im to całkiem nieźle. Niektóre aktorki już nie raz pokazały na co je stać. Jesteście ciekawi kto zalicza się do tego grona? Zobaczcie naszą galerię!

Jak widać w żyłach wielu aktorek, nie płynie tylko filmowa krew. Wiele z nich ma przepiękną barwę głosu, która już nie raz zachwyciła widzów przed telewizorami, a nawet w sieci. Mowa o Barbarze Kurdej-Szatan, która często śpiewa ze swoim mężem, Julii Wieniawie, która wypada perfekcyjnie nie tylko w serialach czy też w filmach, ale także wtedy, gdy chwyta mikrofon w rękę. Nie można zapomnieć także o kolorowej ikonie mody i aktorce Adzie Fijał, która choć nie nazywa się piosenkarką, to zgromadziła już trochę osiągnięć w tym temacie. Ada jeszcze nie tak dawno zaśpiewała piosenkę z urodzinowego wyzwania, którą napisała dla niej sama Sarsa.

Te aktorki miałyby szansę na wielką karierę w branży muzycznej! Kto jeszcze zalicza się do tego grona? Koniecznie sprawdźcie naszą galerię poniżej. Tam znajdziecie nie tylko znane nazwiska, ale także ich występy i wiele ciekawostek na temat ich smykałki do muzyki!

ESKA XD #013
Najnowsze