Bubbletea - kim jest dziewczyna, która wystąpiła w teledysku Quebonafide i Darii Zawiałow?

i

Autor: Screen z YouTube/QueQuality Bubbletea - kim jest dziewczyna, która wystąpiła w teledysku Quebonafide i Darii Zawiałow?

Bubbletea - kim jest dziewczyna, która wystąpiła w teledysku Quebonafide i Darii Zawiałow?

2020-07-22 13:58

Fani Quebonafide długo wyczekiwali momentu, w którym pojawi się oficjalny klip do numeru Bubbletea. W końcu nastał ten moment i premiera odbyła się we wtorkowe popołudnie 21 lipca. Klip spodobał się internautom i w szybkim tempie trafił na kartę YouTube na czasie. Jesteście ciekawi kim jest dziewczyna, która w teledysku kroczy przez świat w wielkiej bańce? Zdradzamy na ESKA.pl.

Quebonafide i Daria Zawiałow zaskoczyli wszystkich swoich słuchaczy najnowszym teledyskiem, który powstał do ich wspólnego numeru Bubbletea. Romantyczna historia ukazana w klipie nadaje całości niebanalnego charakteru oraz sprawia, że przez nostalgię możemy jeszcze lepiej poznać sens tej piosenki. Quebo i Daria Zawiałow to dwa muzyczne światy, które połączyły siły i wyszło im to naprawdę nieźle! Klip do największego, polskiego hitu 2020 roku swoją premierę miał we wtorkowe popołudnie 21 lipca. To właśnie wtedy słuchacze zachwycili się po raz kolejny - oglądając wideo do Bubbletea. W ciągu niecałych 24 godzin, teledysk zgromadził na platformie YouTube ponad 675 tys. odsłon i z tym wynikiem zajął drugie miejsce karty na czasie.

W teledysku do hitu Bubbletea pojawia się kobieta w czerwonej sukience, która przemierza przez świat w wielkiej, przezroczystej bańce. Jest bardzo silna i nie przeszkadza jej nic, by odnaleźć swoją prawdziwą miłość. Kim jest ciemnowłosa kobieta, która zagrała główną rolę w teledysku rapera Quebo? Będziecie w szoku!

Sonda
Quebonafide - Romantic Psycho - podoba ci się?

Bubbletea - kim jest dziewczyna z bańki?

Kim jest dziewczyna, która kroczy w teledysku Bubbletea w przezroczystej bańce? To Mayu Gralińska Sakai, którą możecie kojarzyć z telewizji oraz kina. Mayu wystąpiła między innymi w serialu Na Wspólnej, M jak Miłość, Barwy Szczęścia, W Głębi Lasu oraz w filmie Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3. Szczególnie utożsamiała się z postacią, którą grała w M jak Miłość - Naomi, ponieważ łączyła je nie tylko pasja do tańca, ale również kultura. Dziewczyna jest pół Japonką, pół Polką i zajmuje się nie tylko aktorstwem, ale również modelingiem i baletem. Mayu możecie znaleźć na Instagramie pod nazwą @mayu__sakai.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE