BTS w polskiej telewizji! Kiedy i gdzie fani będą mogli obejrzeć Boys Band?

BTS zwycięzcą MTV EMA 2020
Autor: /AFP/East News

BTS w polskiej telewizji?! Fani popularnego Boys Bandu nie mogą wyjść z zachwytu odkąd usłyszeli wieści o programie z udziałem artystów, który już wkrótce będzie emitowany w jednym z polskich programów telewizyjnych! Kiedy i gdzie oglądać show z zespołem BTS? Więcej informacji poniżej!

BTS w polskiej telewizji!1 Nie ma co się oszukiwać, ale na tego typu wieści czeka niemalże każdy fan słynnego Boys Bandu. Zacznijmy jednak od samego początku! BTS to jeden z najpopularniejszych południowokoreańskich zespołów, który niemalże nie ma sobie równych w swojej muzycznej dziedzinie. Artyści, którzy należą do tego muzycznego teamu, a jest ich siedmiu ukształtowali sobie przez lata swój oryginalny styl bycia. Gwiazdy wyróżniają się rodzajem tworzonej muzyki oraz modą, która dla nich nie ma żadnych ograniczeń.

BTS to k-popowy zespół, o którym rozpisują się wszelkie serwisy internetowe i czasopisma muzyczne. Jak się okazuje nie tylko rozgłośnie radiowe okazują zainteresowanie BTS, ponieważ telewizja wita ich u siebie również bardzo chętnie. Co więcej, artyści z BTS cieszą się nie mniejszą popularnością nawet w naszym kraju. Polska wersja MTV również postanowiła wyemitować program o Boys Bandzie, który nosi nazwę MTV Unplugged Presents BTS. Telewizyjne show o słynnych gwiazd będzie można oglądać już wkrótce! Kiedy dokładnie? Zobaczcie sami! 

BTS w polskiej telewizji - kiedy i gdzie oglądać? 

BTS w polskiej telewizji są jak najbardziej mile widziani! Kiedy będzie można oglądać rozrywkowe show z udziałem gwiazd? Okazuje się, że już w najbliższą sobotę, 27 lutego 2021 o godzinie 7:40 oraz 2:30 pojawi się o nich program na MTV Polska. 

BTS kiedyś i dziś
Najnowsze