Gwiazdor BTS o Lonely od Justina Biebera! Padło wiele wzruszających słów

Justin Bieber
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Justin Bieber byłyby z tego dumny, gdyby tylko to usłyszał! Gwiazdor BTS, J-Hope postanowił wypowiedzieć się na temat jednego z bardziej popularnych kawałków Justina Biebera pod tytułem Lonely. Padło wiele wzruszających i mądrych słów, które z pewnością na długo pozostaną w waszych głowach!

Justin Bieber jakiś czas temu wydał jeden z bardziej wzruszających i pouczających kawałków w całej swojej muzycznej karierze. Singiel Lonely nie umknął konkurencji, która również stara się zaistnieć w branży muzycznej. Ostatnimi czasy jeden z artystów południowokoreańskiego zespołu BTS postanowił odnieść się do powyższej piosenki Justina Biebera. Padło wiele mądrych i wzruszających słów. Możemy więc być pewni, że gdyby tylko dotarły one do samego autora z pewnością czułby się wzruszony i dumny ze swojej pracy, a także przekazu jaki chciał dać światu właśnie tą piosenką. Słuchałem Lonely od Justina i zastanawiałem się, jak wszyscy ludzie myślą podobnie. Więc myślę, że rzeczy, które musimy znosić i nosić przez całe życie powinniśmy zostać rozpoznani przez nas samych. - skomentował J-Hope z BTS. 

Piosenka Lonely od Justina Biebera jest jedną z bardziej wzruszających z tego względu, że opowiada o minusach tak ogromnej sławy, jaką uzyskał on sam na przestrzeni wszystkich lat swojej kariery. Okazuje się że większość artystów odczuwa to wszystko w bardzo podobny sposób. 

J-Hope z BTS - kim jest?

J-Hope jest jedną z bardziej znanych gwiazd muzycznych należących do popularnego na cały świat południowokoreańskiego boysbandu BTS. Gwiazdor jest raperem, tekściarzem, producentem muzycznym oraz tancerzem w jednym! 

BTS kiedyś i dziś
Najnowsze