BTS NA ŻYWO: Boy With Luv, Dyonisus i Make It Right - wykonania live miażdżą!

2019-04-19 10:28 M.C.
BTS NA ŻYWO: Boy with Luv, Dyonisus i Make It Right - wykonania live miażdżą!
Autor: fot./screen/youtube.com/Mnet K-POP BTS

BTS podbijają świat! K-popowy boysband opublikował niedawno swoją najnowszą płytę zatytułowaną Map of the Soul: Persona. Krążek z miejsca stał się hitem, a piosenki biją wszelkie rekordy popularności na YouTube i w serwisach streamingowych. Ostatnio BTS pierwszy raz na żywo wykonali trzy utwory z nowej płyty. Posłuchajcie wersji live Boy With Luv, Dyonisus i Make It Right

BTS na żywo to nie tylko wykonania piosenek na scenie. Koncerty, jakie dają Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V i Jungkook, to dopracowane w każdym szczególe muzyczne spektakle na najwyższym poziomie! Chłopaki już zaczynają występować ze swoim nowym materiałem z płyty Map of the Soul: Persona. W programie M COUNTDOWN wykonali po raz pierwszy wersje live Boy With Luv, Dyonisus i Make It Right! Te nagrania po prostu trzeba zobaczyć!

Przeczytaj też: BTS i Billie Eilish nagrają wspólną muzykę? Gwiazdy K-pop odpowiadają w wywiadzie

Boy With Luv, Dyonisus i Make It Right LIVE!

Opublikowanie Map of the Soul: Persona była wielkim wydarzeniem! Premiera odbyła się 12 kwietnia 2019 roku i płyta z miejsca stała się hitem. Do tego zespołowi udało się pobić niezwykły rekord dzięki piosence Boy With Luv.

k-pop
Autor: materiał eskaGO.pl Link: https://www.eskago.pl/radio/special-k-pop

Między innymi tę piosenkę BTS wykonali podczas M COUNTDOWN Comeback Special Stage. Gwiazdy K-popu po raz pierwszy zaprezentowali wersje LIVE Make It RightDyonisus oraz Boy With Luv. Powiemy krótko - te hity na żywo wypadają NIESAMOWICIE! Zobaczcie sami!

Najnowsze