BTS, jakiego nie znacie. Teledysk bez muzyki w tle bawi do łez!

2019-08-20 11:36 RW
BTS bez muzyki. Teledysk bez piosenki w tle bawi do łez!
Autor: Universal Music Poland

BTS to jeden z najpopularniejszych zespołów, nie tylko jeśli chodzi o muzykę z gatunku K-Pop. Na ich oficjalnym kanale na YouTube, który subskrybuje ponad 28 milionów osób, wszystkie filmy mają ponad 6,5 miliarda odsłon. Jednym z najpopularniejszych hitów supergrupy z Korei Południowej jest Boy With Luv. Co można usłyszeć, gdy wyciszymy muzykę w klipie przebojowego zespołu? Przekonacie się już teraz i sprawdźcie przeróbkę piosenki - na ESKA.pl!

BTS bez muzyki bawi internautów! Od momentu premiery do dziś na YouTube pojawia się mnóstwo komentarzy internautów, którzy wybierają najśmieszniejsze momenty z zabawnej parodii. Fani koreańskiego zespołu chwalą również samego twórcę, czyli autora kanału Without Music. O co chodzi w samej przeróbce? Z teledysku hitu Boy With Luv została wyciszona muzyka. Zamiast niej słyszymy podłożone głosy członków K-Popowej grupy, piski szurania butami po parkiecie i śmiechy.

BTS bez muzyki - parodia Boy With Luv

BTS bez muzyki to dzieło, za które odpowiada tajemniczy twórca kanału Without Music. Twórcy, których nicki na Instagramie to @elineveradereus i @erikvanderven, parodiowali już hit Old Town Road od Lil Nas X, Bad Guy od Billie Eilish, Hello od Adele, czy ostatnio Never Really Over, pod którym podpisuje się Katy Perry. Na kanale Without Music ostatnio pojawiła się nawet Senorita bez muzyki.

Trzeba jednak przyznać, że to właśnie przeróbka hitu Boy With Luv powoduje szeroki uśmiech na twarzy. Przekonajcie się sami! 

Na początku lipca 2019 - południowokoreański zespół BTS, który szturmem zdobywa serca słuchaczy na całym świecie zaprezentował wydawnictwo Lights/Boy With Luv. Album zawiera nowy singiel Lights i japońskojęzyczne wersje ostatnich mega hitów boysbandu – Boy With Luv oraz IDOL. Poza wersja standardową album został również wydany w trzech wersjach limitowanych. Wersja Limitowana A zawiera DVD z teledyskami do Lights oraz IDOL, wersja limitowana B została wzbogacona of Making Of, z kolei na wersji limitowanej C znajdziemy dodatkowo 36-stronicowy booklet.

Najnowsze