Bryska zaczyna rok MOCNYM uderzeniem! Antarktyda na dobry start

2022-01-26 14:49
Bryska zaczyna rok MOCNYM uderzeniem! Antarktyda na dobry start
Autor: Magic Records Poland Bryska zaczyna rok MOCNYM uderzeniem! Antarktyda na dobry start

bryska, w czasie, gdy jej utwór 'odbicie' cieszy się uznaniem słuchaczy, nie zwalnia tempa i dzieli się z fanami zupełnie nowym kawałkiem. Antarktyda to piosenka, na którą trzeba zwrócić uwagę.

Bryska zaczyna rok mocnym uderzeniem i zdecydowanie jej fani mają powody do zadowolenia. Aktualnie jej utwór Odbicie w imprezowej wersji stworzonej przez Marka Neve'a rozkręca się na naszej antenie, ale młoda wokalistka w tym czasie nie spoczywa na laurach. Nagrywa i nieustannie wzbogaca swoją muzyczną bibliotekę o nowe numery. Jedna z naszych nadziei w muzyce 2022 roku przygotowuje słuchaczy na premierę piosenki Antarktyda. My już teraz możemy zdradzić, że to propozycja, która pozytywnie zaskoczy miłośników talentu młodej różowo-włosej gwiazdy. Jak brzmi utwór Antarktyda?

Wczesna Madonna jak bryska! To trzeba zobaczyć [WIDEO]

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Bryska - piosenka Antarktyda

Antarktyda to pierwszy w 2022 roku kawałek, pod którym podpisuje się bryska. Fani, gdy tylko pojawiła się pierwsza zapowiedź piosenki, momentalnie wyrazili oczekiwanie. Za produkcję utworu Antarktyda odpowiada Piotr Kazimierczuk, czyli producent bardziej znany jako sedguy. W przeszłości wokalnie udzielał się w zespole Wilson Square i był supportem koncertu Roxette w hali Torwar.

Krystian Ochman - piosenka River 2022: kiedy PREMIERA i o czym jest utwór na Eurowizję?

Antarktyda swoją premierę ma 28 stycznia 2022. Utwór dostępny będzie we wszystkich serwisach streamingowych. 

Bryska już w 2021 roku pokazała się z mocnej strony. Wokalistka szybko zdobyła serca fanów romantycznym, ale i idealnym pod nogę remiksem utworu lato (pocałuj mnie). W przeciągu kilku miesięcy wydała aż 15 utworów, dzięki którymi trafiła m.in. na takie okładki playlist serwisów streamingowych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze