Muzyczne Nadzieje 2022 - to ONI będą królować. Zwróć uwagę na tych artystów!

2022-01-04 10:03
Muzyczne Nadzieje 2022 - zwróć uwagę i miej oko na tych artystów!
Autor: canva.com / bryska (Magic Records Poland) / Marissa (Universal Music Poland) // Kinny Zimmer (SBM Label) // Bambi (SBM Label) Muzyczne Nadzieje 2022 - zwróć uwagę i miej oko na tych artystów!

Od zawsze odkrywamy przed Wami najnowsze utwory, które mają szansę podbić muzyczny rynek. Już przyzwyczailiśmy Was do tego, że najlepsze i ciekawsze hity zaczynają się w ESCE. Na początku 2022 roku czas przyjrzeć się artystom, którzy naszym zdaniem podbiją muzyczny rynek w najbliższych dwunastu miesiącach. Na kogo warto zwrócić uwagę? Przekonajcie się już teraz!

Muzyczne Nadzieje 2022 - nowe hity od najpopularniejszych artystów zawsze interesują internautów, ale ciekawią również słuchaczy. W każdy piątek prezentujemy Wam najnowsze i najlepsze nowości muzyczne, które mają szansę podbić muzyczny rynek. To właśnie za naszą sprawą poznaliście utwór Love Blind i talent Darii Marcinkowskiej, czy chociażby dowiedzieliście się, kim jest sanah, zanim wypuściła megahit Szampan. Doskonale wiemy, że cenicie sobie nowe piosenki od największych gwiazd, ale również utwory, pod którymi podpisują się młodzi, zdolni, ale również nieznani jeszcze szerzej artyści. Na kogo warto zwrócić uwagę w 2022 roku? Kto jest naszą muzyczną nadzieją w nadchodzących miesiącach?

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!

Muzyczne Nadzieje 2022 - zwróć na nich uwagę

Muzyczne Nadzieje ESKA.pl, to artyści, którzy są już na muzycznym rynku, ale nie osiągnęli jeszcze tak dużej popularności, jak Sanah, Dawid Podsiadło czy Mata. Kto naszym zdaniem osiągnie ogromny sukces w 2022 roku? Dla kogo będzie to kluczowy rok? Oto nasze typowanie:

  • Bryska - jej pierwszy utwór w serwisie YouTube nosi tytuł Naiwna. Pojawił się on 9 kwietnia 2021, ale dopiero pod koniec tego samego roku osiągnęła drobny sukces dostając się na radiowe playlisty. Wszystko za sprawą utworu Lato (pocałuj mnie) w remixie, za który odpowiada polski producent Mandee. Rosnącą popularnością na początku 2022 roku zaczął się cieszyć kawałek zatytułowany Odbicie. Wszystko to w remixie Marka Neve'a, którego znacie ze współpracy z zespołem Shanguy. 21-latka bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim eksom w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że wkrótce będą nucić je wszyscy.
  • Kinny Zimmer - jedno z hip-hopowych odkryć 2021 roku. Przełomowym momentem jego kariery było dołączenie do akcji SBM Starter oraz kawałek Rozmazana kreska, który szybko urósł do rangi hitu i w miesiąc od premiery przebił 7 milionów wyświetleń w YouTube. Numer ten trafił także na 1. miejsce najpopularniejszych utworów w Polsce na Spotify oraz znalazł się na światowej liście Viral 50 w tym samym serwisie streamingowym.
  • Marissa - pod koniec 2021 roku wypuściła dwa single, które odkryliśmy przed Wami na ESKA.pl i w Radiu ESKA. Mowa o utworze Offline, a także Nieodebrane. Marissa, zanim wypuściła te utwory, wrzucała do sieci covery znanych hitów.
  • Bambi - uczestniczka 4. edycji SBM Starter, czyli hip-hopowego plebiscytu dla młodych raperów. Artystka oczarowała rapując utwór Handpoke, a także rozkochała w sobie wykonując piosenkę Chrypki głos nie od fajek.
  • Hania Sztachańska

jedna z najjaśniej święcących gwiazd trzeciej edycji The Voice Kids. dotarła do finału, jednak dopiero teraz jej kariera nabiera tempa. Pojawiła się gościnnie w piosence Kłam, pod którą podpisuje się Pawbeats, z towarzyszącym mu Qry'm.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze