Blowek - wiek, wzrost, zarobki, kariera, burgery. Kim jest i co nagrywa Karol Gązwa?

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS Blowek - wiek, wzrost, zarobki, kariera, burgery. Kim jest i co nagrywa Karol Gązwa?

Blowek - wiek, wzrost, zarobki, kariera, dziewczyna. Kim jest i co nagrywa Karol Gązwa?

2022-09-21 15:11

Blowek od wielu lat wzbudza spore zainteresowanie internautów. Jednocześnie jest to jeden z najmniej kontrowersyjnych twórców, a co za tym idzie - nie wzbudzający negatywnych emocji. Kim jest Karol Gązwa? Jeśli należycie do grona osób, które zadają takie pytanie, to dobrze trafiliście. Odpowiedź podrzucamy na naszej stronie!

Spis treści

  1. Blowek - co nagrywa?
  2. Blowek - wiek
  3. Blowek - wzrost
  4. Blowek - zarobki
  5. Blowek - burgery

Blowek - wiek, wzrost, zarobki, kariera, burgery, czyli wszystko, co najbardziej interesuje internautów na temat tej osoby. Młode pokolenie doskonale wie, kim jest Blowek, czym zasłynął, ale starsi widząc go w telewizji mogą się zastanawiać. Karol Gązwa jest popularnym Youtuberem, który tworzy filmiki od 2011 roku. Był wtedy w gimnazjum, a już stał się bardzo popularnym twórcą. Robił zawrotną karierę nagrywając filmy związane z Minecraftem. Jego popularność rosła z dnia na dzień aż stał się drugim Polakiem, który zdobył milion subskrypcji. 

Blowek - co nagrywa?

Blowek początkowo nagrywał filmy związane z grami, ale później zaczęło się to zmieniać. Tworzył materiały związane z popularnymi aplikacjami na smartfony. Nagrywał też o nowinkach technologicznych. Był moment, że na jego kanale pojawiał się między innymi Cezary Pazura. Kanał Blowka to kiedyś również Q&A, żarty z widzami, czy chociażby przeróbka piosenki Call Me Maybe. Wideo, gdzie śpiewa, że dostała bana na grę w Minecrafta ma ponad 17 milionów wyświetleń. Blowek w ostatnim czasie wrzuca na YouTube krótkie niczym na TikToku filmiki. Tak zwane shortsy mają od 100 do 800 tysięcy wyświetleń. Testuje chociażby skuteczność lifehacków.

Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Blowek - wiek

Ile lat ma Blowek? Urodził się 17 grudnia 1996 roku w Warszawie. Oznacza to, że będzie obchodzić 26. urodziny.

Blowek - wzrost

Ile wzrostu ma Blowek? Mierzy 180 centymetrów.

Blowek - zarobki

Ile zarabia Blowek? Internauci zastanawiają się, jakie są zarobki Karola Gązwy. Tym bardziej, że ostatnio kupił mieszkanie za 2 miliony złotych. Oszacowanie dokładnych zarobków Youtuberów nie jest takie proste, bo są one zależne od wielu czynników. Ilość reklam, wiek widza, długość oglądania filmów czy na przykład kontent. Biorąc pod uwagę, że Youtuber ma blisko 5 milionów subskrypcji można założyć, że Blowek z samego YouTube ma ponad 20 tysięcy złotych. Do tego należy doliczyć współprace z markami i dochód ze sprzedąży burgerów.

Blowek - burgery

Blowek w styczniu 2022 otworzył własną wirtualną sieć restauracji fast food o nazwie Blow Burgers.

Sonda
Blowek na Fame MMA - to dobry pomysł?