Blowek nie jest już numerem jeden na polskim YouTube! Kto go wyprzedził?

Blowek
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Blowek nie jest już mistrzem polskiego YouTube'a?! Jeszcze jakiś czas temu to właśnie treści tego internetowego twórcy znajdowały się na samym szczycie. Teraz jednak sytuacja zmieniła się diametralnie! Kto wyprzedził i pokonał popularnego Blowka w rankingu YouTube'a? Zobaczcie sami!

Blowek nie jest już najpopularniejszym youtuberem na polskiej platformie? Biorąc pod uwagę największą liczbę posiadanych subskrybentów to właśnie Karol Gązwa był numerem jeden. Sytuacja ta jednak uległa zmianie, a jego kanał, który kiedyś stał na czele niemalże wszystkich rankingów, pod tym względem przeszedł do historii. Zanim jednak przejdziemy do statystyk i liczb, przypomnijmy kim jest słynny Blowek i w jakiej tematyce filmowej obraca się jego kanał. Karol Gązwa, ponieważ tak naprawdę nazywa się polski internetowy twórca z serwisem YouTube zaprzyjaźnił się już wiele lat temu. Jego pierwszy filmik na tej platformie został udostępniony 19 kwietnia 2011 roku, co oznacza, że w internecie jest on z nami już od prawie 11 lat.

Blowek na swoim kanale na YouTube nagrywa bardzo rozrywkowe treści wideo. Ma nimi na celu rozśmieszyć, rozbawić i nauczyć czegoś swoją widownię. Przez wiele lat to właśnie ten youtuber był numerem jeden na polskim serwisie. Teraz jednak uległo to zmianie, co nie umknęło nawet samemu Karolowi. Twórca nagrał o tym nawet osobny odcinek. Kto zatem wyprzedził w rankingu subów popularnego Blowka? Zobaczcie sami!

Blowek nie jest już numerem jeden

Blowek jakiś czas temu zamieścił na swoim kanale w serwisie YouTube filmik zatytułowany Nie jestem już nr 1 w Polsce. To wideo sprawiło, że widzowie poczuli się lekko zdezorientowani, ponieważ Blow tak naprawdę od długiego czasu trochę ukrył się w cień. Pod wieloma względami wyprzedził go chociażby Friz. Jednak w rankingu przedstawionym przez Blowa wyraźnie widać, że od teraz na miejscu numer jeden plasuje się kanał Bazylland - Tractors & Excavators, który składa się z rolniczych animacji wykonanych w bardzo specyficznym i nietypowym stylu.

YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?
Najnowsze