Blanka w teledysku Chłopak Natsu

i

Autor: Screen z YT: Godface Killa/ "CHŁOPAK NATSU"

Blanka w teledysku byłego Natsu. Fani nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli!

2023-03-22 10:37

Z pewnością mało kto wiedział o tym, że Blanka i były chłopak Natsu mają za sobą bardzo owocną współpracę. Mowa o teledysku do utworu, który opowiada o romantycznej relacji Bartka Wylężka i Natalii Karczmarczyk. Czujne oko fanów wyłapało, że Blanka od hitu Solo grała jedną z drugoplanowych ról! Poznajecie?

Blanka w teledysku byłego Natsu może być dla wielu zaskoczeniem. Z pewnością mało kto spodziewał się tego, że tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji zna Bartka Wylężka, który przez ponad 3 lata był chłopakiem Natalii Karczmarczyk. Okazuje się jednak, że Blanka i Godface Killa mają za sobą owocną współpracę. Chodzi o teledysk do utworu Chłopak Natsu, w którym były Natalii wspomina wspólną przeszłość i związek. Choć wcześniej nikt nie zastanawiał się nad tym, kto gra w teledysku, część sugerowała jedynie, że główna aktorka jest bardzo podobna do Natsu, to sytuacja zmieniła się po tym, jak Blanka wygrała krajowe eliminacje do Eurowizji 2023. Czujne oko fanów wyłapało, że jedną z ról drugoplanowych zagrała Blanka od hitu Solo.

Natsu będzie zarabiać w serwisie dla dorosłych? Zapytała o to fanów!

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Chłopak Natsu - Blanka w teledysku

Blanka w teledysku do Chłopak Natsu widoczna jest w kilku scenach. Reprezentantka Eurowizji przytula się do Godface Killa oraz tańczy w rytm muzyki. Fani wyłapali kilka ciekawych fragmentów, które szybko obiegły nie tylko social media Blanki, ale także Bartka i Natsu. Momenty z udziałem tegorocznej reprezentantki Polski na Eurowizji można znaleźć m.in. około 2:25, 2.41 oraz 3:00. Poznajecie?

Lexy zirytowana zachowaniem Natsu. Jej odpowiedź była jednoznaczna

Influencer, prezes czy kucharz? Rozwiąż quiz i sprawdź jaka praca najbardziej do Ciebie pasuje

Pytanie 1 z 10
W rozmowach z innymi jesteś:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE