Lexy zirytowana zachowaniem Natsu. Jej odpowiedź była jednoznaczna

2022-12-13 11:54
Natsu, Lexy - drama
Autor: screen z YT: Natsu KTO Z NAS KŁAMIE?, Lexy Chaplin/ idziemy na randkę

Lexy Chaplin nie jest zadowolona z tego, w jaki sposób zachowuje i wypowiada się Natsu. Według niej, jej słowa są raniące i odbierają ciężką pracę i trud włożony w to, by osiągnąć sukces. W związku z tym Lexy postanowiła wyzywać Natsu do kolejnej walki!

Zachowanie Natsu irytuje Lexy. Jej odpowiedź była jednoznaczna, a fani czekają na odpowiedź Natalii Karczmarczyk. Influencerka nie ukrywa, że to, w jaki sposób dziewczyna Marcina Dubiela wypowiada się na temat walki na High League 4 jest nie w porządku. Warto przypomnieć, że 17 wrześnie 2022 roku Lexy Chaplin pokonała Natalię Karczmarczyk przez jednogłośną decyzję sędziów. Był to rewanż za ich pierwszy pojedynek podczas High League 1, kiedy to lepsza okazała się Natsu. Lexy nie ukrywała jednak, że od tego czasu włożyła wiele trudu w swój rozwój oraz całkowicie zmieniła tryb swojego życia, co pozwoliło jej na osiągnięcie sukcesu podczas 4 gali.

Natsu robi przerwę od freak fightów. Co z walką z Fagatą?

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Lexy zirytowana zachowaniem Natsu

Lexy uważa, że Natsu odbiera jej ciężką pracę i bagatelizuje trud włożony w osiągnięcie sukcesu. Chodzi o komentarze Natalii dotyczące ich pojedynku podczas High League 4. Dziewczyna Marcina Dubiela tłumaczy się tym, że przegrała, ponieważ jej psychika nie wytrzymała presji.

Wszędzie, gdzie ja widzę jej wywiady, to ona wszędzie zwala wine na to, że przegrała dlatego, że głowa jej nie siadła.

Według Lexy takie komentarze są nie na miejscu, a wynik jest jednoznaczny.

Marcin Dubiel i Natsu będą mieli dziecko? Odpowiedź influencerów zaskoczyła fanów!

Ja bardzo chętnie bym pokazała, jeśli ona ma jakieś wątpliwości... Wszędzie chodzi, gada i odbiera mi moją ciężką pracę i tą wygraną, że ona po prostu przegrała, bo jej głowa nie siadła. Nie. Ona przegrała, bo ona była gorsza.

Co więcej, podczas transmisji na żywo Lexy zdecydowała się ponownie wyzwać Natsu do pojedynku.

Tak, jak mówię... Jeśli ona ma jakieś wątpliwości Go. We can go again. Wtedy zobaczymy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze