Dubiel i Natsu

i

Autor: Screen z filmu na YT: Marcin Dubiel/straciłem bilety za 15.000 zł…

Natsu będzie zarabiać w serwisie dla dorosłych? Zapytała o to fanów!

2023-02-22 14:49

Dziewczyna Marcina Dubiela chciałaby zarabiać na platformie dla dorosłych. Natsu zastanawia się nad rozszerzeniem swojej działalności o materiały wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jedno z najnowszych zdjęć, które wrzuciła sugeruje, że w najbliższym czasie może się to wydarzyć. O co dokładnie chodzi? Na jakiej platformie chciałaby działać Natalia?

Natsu otworzy konto w serwisie dla dorosłych? Dziewczyna Marcina Dubiela zastanawia się nad tym, by zacząć tworzyć treści dla pełnoletniej części widowni. Na popularnej stronie miałaby zamieszczać swoje pikantne zdjęcia i filmiki. Choć kiedyś już wspominała o tym pomyśle i podkreślała, że taki moment nadejdzie, to przyznała wtedy, że na konkrety trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Jednak po kilku miesiącach influencerka powróciła do tematu. O swoich planach poinformowała na Instagramie. Mowa o popularnym serwisie, którego fenomen polega na udostępnianiu na nim seksownych multimediów. Materiały mogą zobaczyć jedynie fani i subskrybenci danej influencerki bądź influencera. Natalia Karczmarczyk wielokrotnie przyznawała, że nie ma problemu z tym, by pokazywać się innym w nieco bardziej roznegliżowanym wydaniu. Serwis dla dorosłych, o którym mowa, nie byłby debiutem dla Natalii. W 2021 roku do sieci wyciekły jej pikantne nagrania z kamerek. Influencerka przyznała się do tego, że kiedyś zarabiała w ten sposób. Wiele wskazuje zatem na to, że w najbliższym czasie będzie w jakimś stopniu próbowała powrócić do tego, co robiła wcześniej.

Dubiel bezlitośnie kpi z Natsu. TE słowa zabolałyby każdego

Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65

Natsu - serwis dla dorosłych

Influencerka wspomniała o rozwoju swojej kariery w serwisie dla dorosłych już w lutym 2022 roku. Podczas rozmowy z Japczanem na gali SHIF7 League podkreśliła, że przymierza się do otwarcia swojego konta w serwisie dla dorosłych, jednak nie wie jeszcze kiedy to nastąpi.

Kiedyś będzie, ale to jeszcze nie jest ten czas. Tak mi się wydaje. Kiedyś, kiedyś będzie.

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Natalii Karczmarczyk wskazuje na to, że ten czas nadszedł teraz. Dziewczyna Marcina Dubiela zapytała swoich obserwatorów, czy byliby zainteresowani takim rozwiązaniem.

Lexy zirytowana zachowaniem Natsu. Jej odpowiedź była jednoznaczna

A co gdybym otworzyła OF?

Odpowiedzi jej fanów nie znamy, ponieważ zdecydowana większość zapewne wyraziła swoje zdanie w wiadomościach prywatnych. Natalia z pewnością bierze pod lupę reakcje fanów, które w jakimś stopniu wpłyną na jej decyzję. Wiele wskazuje jednak na to, że, ze względu na swoją przeszłość, nie będzie obawiała się negatywnych komentarzy czy wyśmiewania. Influencerka wielokrotnie przyznawała, że ciało i pikantne zdjęcia nie są dla niej tematem tabu.

Natsu OF

i

Autor: Instagram/natalia.karczmarczyk