Black Friday 2019 - kiedy wypada Czarny piątek? Wyprzedaże i promocje w sklepach

2019-11-18 9:25 A.D.
Black Friday
Autor: East News / ARKADIUSZ ZIOLEK

Black Friday to wyjątkowy dzień, który od kilku lat obchodzony jest również w Polsce! Taką nazwę nosi bowiem jedyny piątek w roku, gdy ceny produktów zmieniają się w sklepach na niższe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Kiedy będziemy obchodzić wielkie święto promocji w 2019 roku? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Black Friday 2019 zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem wszystkie nasze zakupowe marzenia będą mogły się spełnić! Od dawna polujesz na koszulę lub bluzę? A może liczysz na przeceny butów? Raz do roku, przez cały dzień będziesz mógł skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek. Tradycja wywodzi się z USA, jednak od kilku lat przyjęła się również w Europie. Kiedy Czarny Piątek będziemy świętować w 2019 roku? 

Zobacz też: Rodzice będą musieli odbierać legitymacje i świadectwa dzieci? Nowy przepis w szkołach

Black Friday 2019 - kiedy jest? 

Czarny Piątek obchodzony jest zawsze dzień po Święcie Dziękczynienia. Rozpoczyna on okres zakupów świątecznych i przygotowania do Bożego Narodzenia. W 2019 przypada w piątek 29 listopada. Oznacza to, że będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, zanim w pełni oddamy się zakupowemu szałowi. 

Najnowsze