Bitwa o kapustę - te obrazy wprawiają w zażenowanie

2019-05-21 11:45 M.C.
Bitwa o kapustę - te obrazy wprawiają w zażenowanie
Autor: fot./freeimages.com/miccala Kapusta

Promocje w supermarketach potrafią obudzić w ludziach pierwotne instynkty! Wszyscy pamiętamy przecież słynną "bitwę o karpia", lub walkę o przecenione kurtki. Teraz media donoszą o podobnym wypadku. Klienci jednego z dyskontów zostawili w sklepie pobojowisko, gdy do sprzedaży trafiła młoda kapusta w bardzo atrakcyjnej cenie.

Bitwa o kapustę - tak internauci nazwali sytuację, która miała niedawno miejsce w jednym z supermarketów w Kraśniku. Kuriozalne zdarzenie dołącza tym samym do innych słynnych sklepowych "bitew". Polscy klienci mieli już okazję stoczyć ciężkie boje o karpia przed świętami, przecenione buty, roboty kuchenne w atrakcyjnej cenie, czy kurtki za bardzo małe pieniądze. Choć produkty są różne, zdjęcia i nagrania zawsze wprawiają w zażenowanie. Tak jest i tym razem.

Przeczytaj też: Smartfony tej marki niedługo mogą stracić dostęp do sklepu Google! Co czeka użytkowników?

Kapusta w promocji - klienci zostawili pobojowisko

Do całej sytuacji doszło w Kraśniku. Klient jednego z tamtejszych supermarketów przesłał na Facebooka Kraśnik24 zdjęcie stoiska warzywnego. Widać na nim piętrzącą się górę drewnianych skrzynek i leżących na ziemi główek kapusty.

Pobojowisko to efekt walki klientów, którzy tłumnie ruszyli do sklepu zachęceni promocją młodej kapusty. Warzywo przez weekend kosztowało nie 3,99 zł, a 1,99 zł. Obniżka ceny o połowę sprawiła, że chętnych na kapustę trochę poniosło. Fotka naprawdę wprawia w zażenowanie. Zobaczcie, jak wygląda supermarket po "bitwie o kapustę".

Najnowsze