Billie Eilish z niespodzianką dla fanów! 'Mam piosenkę i teledysk' - szykuje się nowy hit?

2020-09-16 10:37
Billie Eilish
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Billie Eilish jest wokalistką, która nie potrzebowała wiele czasu, aby stać się wielką gwiazdą! 2019 rok należał do niej, szczególnie z tego względu, że jej album sprzedał się w rekordowym tempie, a piosenki odniosły niesamowity sukces. Jej największym hitem jest kawałek Bad Guy, a wielkimi krokami zbliża się nowość o czym poinformowała sama gwiazda!

Billie Eilish to bez wątpienia jedna z popularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Mimo, iż ma dopiero 18 lat, to sukcesów w postaci sprzedaży jej debiutanckiego albumu, a także wydanych hitów może pozazdrościć jej dosłownie każdy! Największe uznanie słuchaczy zdobył bez wątpienia singiel Bad Guy, który wygenerował na samej platformie YouTube ponad 965 mln wyświetleń. Hit uczynił z wtedy 17-letniej piosenkarki ikonę młodego pokolenia. Mimo iż cierpi na syndrom Tourette’a, co objawia się u niej nerwowymi tikami, to nie przeszkadza jej to w byciu najpopularniejszą, a w dodatku uwielbianą artystką przez wiele osób na całym świecie!

Każda nowa piosenka Billie Eilish wywołuje spore zamieszanie w branży muzycznej. Nie dość, że od razu wpada w ucho, to jeszcze fani od razu się w niej zakochują! Czy szykuje się hit na miarę Bad Guy czy No Time To Die? Artystka niedawno chyba przez przypadek wygadała się na ten temat!

Billie Eilish - nowości muzyczne 2020

Młoda wokalistka zorganizowała na swoim InstaStories relację na żywo, podczas której ujawniła, że wkrótce wyda nową piosenkę, a także towarzyszący jej teledysk. Billie zażartowała przy tym, że w ostatnim czasie nie spała dłużej, niż po dwie godziny dziennie, ponieważ pracowała długo w studio nad nowym projektem. Podczas końcowych minut w relacji live szepnęła po cichu, że ma już piosenkę i teledysk. Tak, mam piosenkę i teledysk za kilka tygodni, albo miesiąc, nie wiem. Naprawdę nie wiem, kiedy i na zakończenie Billie dodała żartując sobie - nie powinnam była tego mówić, idę już sobie. Póki co musimy uzbroić się w cierpliwość i obserwować ruchy gwiazdy. Być może nowy numer zbliża się wielkimi krokami? My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Makijaż inspirowany Billie Eilish
Najnowsze