Miley Cyrus wciela się w Billie Eilish! Jej wersja powala na kolana

2020-09-02 11:02
Miley Cyrus
Autor: Screen z YouTube: Miley Cyrus - my future (Billie Eilish cover) in the Live Lounge / BBCRadio1VEVO

Miley Cyrus wciela się w Billie Eilish i śpiewa jej najnowszą piosenkę zatytułowaną my future! Jak spodobało się fanom wykonanie hitu Billie w stylu Miley Cyrus? Więcej szczegółów ujawniamy już teraz na ESKA.pl!

Miley Cyrus jest znaną na skalę światową amerykańską piosenkarką, która nie boi się swojej muzycznej konkurencji! Co więcej, gwiazda nawet bardzo chętnie wykonuje utwory innych wokalistów dodając im swój własny, unikatowy styl. Tak też stało się w przypadku najnowszej piosenki od Billie Eilish, która nosi tytuł my future! Miley Cyrus będąc gościnnie w programie BBC Radio 1’s Live Lounge wykonała przez słuchaczami swoją wersję hitu od Billie. Piosenka my future, którą mieliśmy okazję usłyszeć w wykonaniu Miley pojawiła się w sieci 30 lipca 2020 roku i zebrała ponad 50 milionów odsłon w serwisie YouTube! Ten kawałek jest najnowszą twórczość od Billie Eilish i odbierany jest przez słuchaczy równie dobrze, jak inne piosenki popularnej artystki. Jak fanom spodobała się wersja Miley Cyrus? Opinie mają prawo się różnić, ponieważ wersja amerykańskiej piosenkarki jest kompletnie odmieniona! Interpretacja Miley jest zaaranżowana na fortepianie i akustycznych instrumentach.

Miley Cyrus śpiewa piosenkę Billie Eilish

Miley podczas prezentacji własnej wersji piosenki my future, która jest autorskim dziełem Billie Eilish, zaprezentowała także swoje dwa najnowsze utwory Midnight Sky oraz Slide Away!

Najnowsze