Beyonce

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News Beyonce - kto będzie supportował na koncertach w Polsce?

Beyonce - support na koncertach w Polsce 2023. Kto wystąpi przed gwiazdą?

2023-02-08 15:16

Beyonce w Polsce to wydarzenie, na które czekają setki tysięcy fanów. Z powodu ogromnego zainteresowania postanowiono zorganizować dwa koncerty. Osoby, którym udało się zdobyć bilety, już myślą o niesamowitym widowisku. Niektórych zastanawia, jaki będzie support. Czy wiadomo już, kto zaśpiewa przed Beyonce?

Beyonce to żywa legenda światowego przemysłu muzycznego. Wiele osób wie, że na scenie mało kto może jej dorównać i dlatego zainteresowanie koncertami jest tak duże. Trasa Renaissance World Tour opierać się będzie głównie na piosenkach z jej ostatniego albumu. Nie zabraknie jednak największych hitów gwiazdy. Single Ladies, Halo, Crazy In Love, Formation, Run The World - to pewniaki na set liście wydarzenia! Na większości koncertach pojawia się też support, czyli występ zaproszonej gwiazdy, która rozgrzewa publiczność przed głównym show.

Oni nie zobaczą Beyonce na żywo! Kłopotliwa data koncertu artystki w Polsce

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Beyonce - support w Warszawie

Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że w trasę razem z amerykańską gwiazdą może wyruszyć brytyjski girlsband Flo. Nie ma jednak oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Informacje o supporcie prawdopodobnie pojawią się bliżej daty koncertu. W 2018 roku przed widowiskiem Beyonce i Jaya-Z w Warszawie wystąpił DJ Eprom.

Beyonce w Warszawie 2023 - ponad 40 TYSIĘCY osób w kolejce po bilety na koncert!

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?

Beyonce w Polsce 2023 - kiedy koncerty?

Beyonce w 2023 roku zagra w Polsce dwa koncerty. Pierwszy odbędzie się we wtorek 27 czerwca, a drugi w środę 28 czerwca. Oba odbędą się w Warszawie. Artystka zagra na największym obiekcie w naszym kraju, czyli stadionie PGE Narodowym. Występowała tam już w 2013 i 2018 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE