BeMy - poznajcie zespół, który supportuje Eda Sheerana w Warszawie

2018-07-25 11:05
BeMy - kim jest zespół, który supportuje Eda Sheerana w Warszawie
Autor: fot./screen/youtube.com/BEMYVEVO BeMy - Playard

Ten polsko-francuski zespół zagra w Warszawie przed Edem Sheeranem. Na ESKA.pl poznacie BeMy i posłuchacie ich piosenek.

BeMy to jeden z zespołów, który pojawił się na liście supporótw przed koncertami Eda Sheerana w Warszawie 11 i 12 sierpnia. Grupa na pewno doskonale rozgrzeje publicznośc przed gwiazdą wieczoru. Warto już teraz posłuchac kilku ich piosenek i dowiedzieć się, kim są. Tym bardziej, że historia polsko-francuskiego zespołu jest naprawdę ciekawa.

Ed Sheeran w Polsce: o której artysta wystąpi w Warszawie 11-12.08

BeMy - kim są?

Założycielami zespołu BeMy są bracia Mattia i Elie Rosinscy. Urodzili się i wychowali w Bordeaux we Francji, ale ich rodzice to Polacy. Mimo młodego wieku, mają już dłogoletnie doświadczenie w graniu, gdyż swoją grupę stworzyli będąc jeszcze dziećmi! Po liceum chcieli zająć się muzyką na poważnie. Wyjechali więc do Anglii, by zacząć naukę w Academy of Contemporary Music. Tam poznali... Eda Sheerana! Przez długi czas wynajmowali wraz z nim mieszkanie. Do dziś bardzo się przyjaźnią i właśnie dlatego Ed zaprosił ich jako support.

Ed Sheeran w Polsce 2018 - akcje fanowskie na koncerty w Warszawie

BeMy mają sporo fanów w Polsce nie tylko dzięki swojemu pochodzeniu, ale też udziałowi w Must Be the Music. Tylko muzyka. W szóstej edycji porgramu zajęli 2 miejsce. Chłopaki bardzo dobrze czują się w kraju rodziców, o czym świadczą ich częste koncerty w Polsce. Tutaj też w wydali swój debiutancki album Grizzlin’.

Najlepsze piosenki BeMy

BeMy mają na koncie kilka hitów. Do ich najsłynniejszych piosenek należą między innymi Islands, Oxygen, Time czy Playard. Posłuchajcie tych utworów poniżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze