Bedoes zagrał w filharmonii! Tego jeszcze nie było [WIDEO]

2019-04-25 15:45
Bedoes zagrał w filharmonii! Tego jeszcze nie było [WIDEO]
Autor: screen z filmu na YouTube - Bedoes w Filharmonii || Finał trasy KPM || SBM VLOG Bedoes zagrał w filharmonii! Tego jeszcze nie było [WIDEO]

Trasa Kwiatu Polskiej Młodzieży okazała się dużym sukcesem organizacyjnym. Dwadzieścia koncertów zgromadziło blisko 15 tysięcy ludzi, a w niektórych miastach zainteresowanie było tak duże, że artyści grali dwa koncerty jednego wieczoru. Na miejsce koncertu finałowego wybrana została Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy - jedno z najważniejszych miejsc na mapie polskiej muzyki poważnej. Jak wyglądał występ? Zobaczcie sami na ESKA.pl!

Bedoes odnosi sukces za sukcesem. Jego drugi album, wydany wspólnie z Kubim Producentem - Kwiat Polskiej Młodzieży, uzyskał status platynowej płyty w niecałe 4 miesiące od premiery. Raper odebrał wyróżnienie w swoim rodzinnym mieście, Bydgoszczy, gdzie 30 marca zagrał przed publicznością zgromadzoną w Filharmonii Pomorskiej. Na kanale SBM Label jest już dostępny vlog z tego wydarzenia.

Zobacz: Bedoes współpracuje z zagranicznym raperem. Nagrają wspólny kawałek?

Bedoes w filharmonii - występ

800 osób obejrzało prawie dwugodzinne show, w trakcie którego wręczone zostały platynowe płyty za albumy Kwiat Polskiej Młodzieży i Aby Śmierć Miała Znaczenie - debiutancki krążek duetu. Kto nie miał okazji zobaczyć tego występu na żywo, może obejrzeć vlog, który znajduje się na kanale SBM Label.

To nie koniec dużych rzeczy w wykonaniu Bedoesa. Już 27 kwietnia raper wystąpi na warszawskim Torwarze. Wraz z nim na scenie pojawią się goście specjalni, wśród których obecność potwierdzili Solar, Białas, White 2115, Young Multi, Blacha 2115 i Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Całe wydarzenie poprzedzi SBM Space w lokalu MIEJSCE, gdzie fani artysty będą mogli zobaczyć na żywo wystawę prac artystów związanych z SBM Label i kupić pierwsze rzeczy z kolejnego dropu marki SBM Esthetic. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze