Bedoes założył własną wytwórnię. Nowy label na polskiej scenie

2019-04-16 18:07
Bedoes
Autor: Karol Makurat/REPORTER

2115 Gang to od kilku lat jedna z najbardziej rozpoznawalnych grup w środowisku hip-hopowym. Wszystko oczywiście za sprawą jej członków, czyli między innymi Bedoesa i White'a. Grupa cieszyła się stale rosnącym zainteresowaniem fanów, przez co postanowiła iść o krok dalej w swojej działalności. Już wkrótce, 2115 Gang przerodzi się w wytwórnię muzyczną.

Bedoes założył własną wytwórnię. To nowy label na polskiej scenie muzycznej. Na początku roku Kuqe - jeden z założycieli 2115 Gangu poinformował, że grupa, którą założył z Bedoesem, chciałaby stworzyć wytwórnię płytową. Okazuje się, że raperzy spełnili swoje marzenie - są w trakcie tworzenia pierwszego albumu w 2115 Label. 

Przeczytaj także: Bedoes współpracuje z zagranicznym raperem. Nagrają wspólny kawałek?

Bedoes założył własną wytwórnię płytową

Gwiazdą wytwórni będzie oczywiście Bedoes, który jest najbardziej znanym członkiem 2115 Gangu. Raper nie zakończy współpracy z SBM Label. Okazuje się nawet, że oba labele będą ze sobą ściśle współpracować. Pierwszą płytą, jaką wyda 2115 Label będzie album Kuqe. Nie wiadomo jeszcze, jaki będzie mieć tytuł oraz kiedy nastąpi jego premiera.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze