Bedoes współpracuje z zagranicznym raperem. Nagrają wspólny kawałek?

2019-03-12 16:49
Bedoes
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Bedoes to raper, który w bardzo krótkim czasie osiągnął szczyt. Urodził się w 1998 roku - ma więc 20 lat, a współpracował już z takimi raperami jak Taco Hemingway, Quebonafide, Białas czy Solar. Nagrał też piosenkę z legendarnym zespołem Golec uOrkiestra. Ostatnio współpracuje z zagranicznym raperem. Czy szykują wspólny numer? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Bedoes współpracuje z zagranicznym raperem. Nagrają wspólny kawałek? Bedoes mając zaledwie 16 lat wypuścił mixtape TBK, który został wydany w limitowanym nakładzie 50 sztuk. Po kilku latach album został uznany za jeden z najdroższych i najtrudniej dostępnych w polskim rapie. Ostatnio na koncercie Bedoesa we wrocławskiej Akademii raperowi towarzyszył Pressa - kanadyjski raper. Czy panowie planują współpracę?

Przeczytaj także: Nowości Muzyczne 2019: Rita Ora z klipem do najnowszego singla Only Want You

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019: Marshmello i Chvrches z singlem Here With Me

Bedoes nagrywa z zagranicznym raperem

Pomimo że Bedoes i Kubi Producent zaledwie kilka miesięcy temu wypuścili album Kwiat Polskiej Młodzieży, już pracują nad nowym materiałem. W mediach społecznościowych muzyków często pojawiają się zdjęcia i filmiki ze studia nagraniowego. Na kilku z nich fani zauważyli Pressę - 23-letniego kanadyjskiego rapera. Co więcej, raper towarzyszył Bedoesowi podczas koncertu we Wrocławiu. Kim jest Pressa? 

Raper nagrał kilka kawałków, które przesłuchało już kilkanaście milionów widzów. Co prawda wyświetleń ma nieco mniej niż Bedoes, ale Pressa może pochwalić się tym, że otwierał w przeszłości koncerty Drake'a. Czy teraz nagra kilka numerów z Bedoesem? Przekonamy się już wkrótce!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze