Basia Gąsienica-Giewont - wiek, wzrost, mąż, piosenki, Insta. Kim jest uczestniczka Szansy na Sukces?

2020-02-16 14:49 PO
Basia Gąsienica-Giewont
Autor: screen z profilu na Instagramie: @basiagiewont Basia Gąsienica-Giewont

Basia Gąsienica-Giewont to uczestniczka nowego wydania Szansy na Sukces. Wokalistka próbuje swoich sił w muzycznym show i walczy o zwycięstwo, które da je możliwość reprezentowania naszego kraju na długo wyczekiwanej Eurowizji 2020 w Rotterdamie! Ile ma lat i co wiemy o jej życiu prywatnym? Sprawdźcie to na ESKA.pl

Basia Gąsienica-Giewont jest jedną z uczestniczek programu Szansy na Sukces i to właśnie jej nazwisko znalazło się na liście artystów, którzy w trzecim odcinku powalczą o zwycięstwo. Basia Gąsienica-Giewont to wokalistka i aktorka musicalowa w jednym. Piosenkarka pochodzi z Zakopanego i jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie. Współpracuje z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie, gdzie wciela się w przeróżne rolę na scenie. Jej muzyczna kariera nabrała niesamowitego tempa. Basia Gąsienica-Giewont z muzyką związana jest tak naprawdę od dziecka! Wokalistka brała udział w trzeciej edycji The Voice of Poland, a także w trzeciej edycji programu Bitwa na głosy, gdzie była w drużynie Piotra Rubika.

Basia Gąsienica-Giewont - wiek

Basia Gąsienica-Giewont ma 29 lat. Wokalistka urodziła się 18 listopada 1991 roku w Zakopanem.

Basia Gąsienica-Giewont - mąż

Wokalistka nie ujawnia sekretów ze swojego prywatnego życia, a tym samym nie wiadomo jak wyglądają jej sprawy sercowe. Być może wkrótce piosenkarka zdradzi co nieco na temat i wtedy z pewnością poinformujemy was o tym na ESKA.pl

Basia Gąsienica-Giewont - piosenki

Wokalistka ma na swoim koncie wiele sukcesów. Współpracowała z Adamem Sztabą przy albumie "Moje pocieszenie". Nagrała także duet z Grzegorzem Turnauem do albumu "Fabryka klamek". w 2016 roku nagrała piosenkę pod tytułem "O świerszczach" z muzyką Grzegorza Turnaua, a tekstem Józefa Czechowicza. Piosenkarka ma swoje jeszcze dwa kolejne albumu zatytułowane: Chicago oraz Ważka.

Basia Gąsienica-Giewont - Instagram

Na Instgramie artystka widnieje pod swoim nazwiskiem, gdzie systematycznie publikuje posty ze swojego codziennego życia. Swój profil na Instagramie założyła w 2012 roku i na dzień dzisiejszy zebrała na nim prawie 8 tysięcy użytkowników.

Najnowsze