Baranovski - nowa piosenka ze wzruszającym teledyskiem. Zbiór [VIDEO]

2019-01-17 15:50 rw
Baranovski - nowa piosenka ze wzruszającym teledyskiem. Zbiór [VIDEO]
Autor: materiał prasowy Warner Music Polska Baranovski - nowa piosenka ze wzruszającym teledyskiem. Zbiór [VIDEO]

Zbiór - to tytuł nowej piosenki Baranovskiego. Jak brzmi utwór i jak wygląda teledysk? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Kiedy dokładnie rok temu BARANOVSKI odkrywał pierwsze karty nie spodziewał się ile wydarzy się wokół niego w kolejnych dwunastu miesiącach. Tymczasem już w debiutanckim sezonie młodemu wokaliście, muzykowi i songwriterowi udało się dwukrotnie wejść do TOP 20 najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce.

Baranovski - nowa piosenka Zbiór

Najpierw popularność zdobył singiel Dym, który do dziś nie schodzi z wysokich rotacji wielu polskich rozgłośni. Jeszcze lepiej poradziła sobie kolejna piosenka BARANOVSKIEGO pt. Luźno, która spośród piosenek śpiewanych po polsku powodzeniem w radiu minionej jesieni ustępowała jedynie przebojom Dawida Podsiadło, Pawła Domagały i Orkiestry Męskiego Grania.

W 2019 rok BARANOVSKI wchodzi z kolejnym singlem zapowiadającym Jego debiutancką płytę. Nie mniej chwytliwym i przyjaznym radiu jak dotychczasowe propozycje, acz utrzymanym w zupełnie innym tonie. Zbiór to łagodna i nastrojowa piosenka, w której BARANOVSKI prezentuje się jako romantyczny wrażliwiec. Muzycznie zaś daje tu wyraz swojej sympatii do klasycznych brzmień w duchu vintage.

BARANOVSKI jakiego nie znacie! Piosenka Luźno w magicznej wersji

Wyjątkową atmosferę piosenki podkreśla wysmakowany wizualnie teledysk autorstwa Piotra Onopy, cenionego twórcy klipów dla m.in. Krzysztofa Zalewskiego czy Dawida Podsiadło.

Najnowsze