Baranovski - nowa piosenka ze wzruszającym teledyskiem. Zbiór [VIDEO]

2019-01-17 15:50
Baranovski - nowa piosenka ze wzruszającym teledyskiem. Zbiór [VIDEO]
Autor: materiał prasowy Warner Music Polska Baranovski - nowa piosenka ze wzruszającym teledyskiem. Zbiór [VIDEO]

Zbiór - to tytuł nowej piosenki Baranovskiego. Jak brzmi utwór i jak wygląda teledysk? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Kiedy dokładnie rok temu BARANOVSKI odkrywał pierwsze karty nie spodziewał się ile wydarzy się wokół niego w kolejnych dwunastu miesiącach. Tymczasem już w debiutanckim sezonie młodemu wokaliście, muzykowi i songwriterowi udało się dwukrotnie wejść do TOP 20 najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce.

Baranovski - nowa piosenka Zbiór

Najpierw popularność zdobył singiel Dym, który do dziś nie schodzi z wysokich rotacji wielu polskich rozgłośni. Jeszcze lepiej poradziła sobie kolejna piosenka BARANOVSKIEGO pt. Luźno, która spośród piosenek śpiewanych po polsku powodzeniem w radiu minionej jesieni ustępowała jedynie przebojom Dawida Podsiadło, Pawła Domagały i Orkiestry Męskiego Grania.

W 2019 rok BARANOVSKI wchodzi z kolejnym singlem zapowiadającym Jego debiutancką płytę. Nie mniej chwytliwym i przyjaznym radiu jak dotychczasowe propozycje, acz utrzymanym w zupełnie innym tonie. Zbiór to łagodna i nastrojowa piosenka, w której BARANOVSKI prezentuje się jako romantyczny wrażliwiec. Muzycznie zaś daje tu wyraz swojej sympatii do klasycznych brzmień w duchu vintage.

BARANOVSKI jakiego nie znacie! Piosenka Luźno w magicznej wersji

Wyjątkową atmosferę piosenki podkreśla wysmakowany wizualnie teledysk autorstwa Piotra Onopy, cenionego twórcy klipów dla m.in. Krzysztofa Zalewskiego czy Dawida Podsiadło.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze