Michał Szpak śpiewa bez muzyki! CIARKI gwarantowane! [VIDEO]

2019-01-17 14:36
Michał Szpak śpiewa bez muzyki! CIARKI gwarantowane! [VIDEO]
Autor: Przemek Swiderski / East News Michał Szpak śpiewa bez muzyki! CIARKI gwarantowane! [VIDEO]

Michał Szpak to bez wątpienia jeden z najlepszych wokalistów na polskim rynku muzycznym. Jeśli nie jesteście jeszcze przekonani, w co nie wierzymy, sprawdźcie sami na ESKA.pl

Michał Szpak na żywo w błyskawiczny sposób potrafi oczarować publiczność. Dzieje się tak, za sprawą wyglądu, żywiołowości, ale przede wszystkim umiejętności wokalnych. Wiedzą o tym fani i uczestnicy koncertów polskiego wokalisty. Jeden z internautów, z eurowizyjnego wykonania hitu Color Of Your Life, postanowił stworzyć wersję a capella. Za jej sprawą możecie jeszcze bardziej wsłuchać się w wyjątkowy głos artysty!

Michał Szpak na żywo - Color Of Your Life bez muzyki

Wersja Color Of Your Life bez muzyki pojawiła się na początku 2017 roku, jednak dopiero teraz dostała drugie życie i rozprzestrzenia się na Facebooku. Wszyscy w komentarzach chwalą wokalistę za czystą barwę głosu. Pojawiły się opinie: Nawet jego piosenka bez podkładu muzycznego jest piękna; Wow jestem pod wrażeniem! Co za siła głosu; Co za głos. Magia <3. 

Przekonajcie się, że mają rację:

Michał Szpak i Natalia Szroeder już niebawem wylecą do Tajlandii, gdzie razem ze słuchaczami ESKI wezmą udział w akcji ESKA Odwołuje Zima 2019. Szczegóły dotyczące wyjątkowego wydarzenia na: EOZ 2019!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze