BARANOVSKI jakiego nie znacie! Piosenka Luźno w magicznej wersji

2018-10-19 12:06
BARANOVSKI jakiego nie znacie! Piosenka Luźno w magicznej wersji
Autor: management artysty

Luźno to jeden z najbardziej energetycznych hitów ostatnich tygodni. Jak brzmi utwór w nieco stonowanej, choć wciąż hitowej wersji? Przekonajcie się słuchając na ESKA.pl!

Baranovski zaprezentował zupełnie nową odsłonę samego siebie! Wokalista, który osiągnął ogromny sukces z hitem Luźno, wspólnie z sześcioosobowym zespołem stworzył nową wersję swojego największego hitu. Teraz przebojowe i pulsujące taneczną energią Luźno brzmi znacznie inaczej: łagodnie, lekko i klimatycznie!

Baranovski - piosenka Luźno w wersji Soft

Gitara basowa, perkusja, gitara, saksofon, trąbka, puzon i... wyjątkowy wokal Baranovskiego - to wszystko składa się na zupełnie nową, klimatyczną wersję hitu Luźno. Jak finalnie brzmi? Oceńcie słuchając już teraz!

Już debiutancki singiel BARANOVSKIEGO pt. Dym przebojem wkroczył w radiowy eter, otwierając przed młodym wokalistą i muzykiem najważniejsze festiwalowe sceny, na czele z Open’erem, Męskim Graniem i Orange Warsaw Festivalem. Na kolejny radiowy sukces BARANOVSKI nie musiał czekać długo. Jego kolejny singiel zatytułowany Luźno dotarł do 10. miejsca na oficjalnej cotygodniowej liście stu najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze