KONCERTY 2024

Bambie Thug w Polsce! Objawienie tegorocznej Eurowizji na dwóch koncertach

2024-05-24 23:00

Bambie Thug na dwóch koncertach w Polsce! Jedno z najgłośniejszych irlandzkich objawień muzycznych ostatniego czasu wystąpi 23 września w poznańskim klubie Tama oraz 24 września w warszawskim klubie Niebo.

Bambie Thug to przekraczający genderowe i socjo-polityczne normy fenomen nowej alternatywy, którego brzmienie łączy pop, rock i elektronikę. To również ogromna dbałość o wizualne detale, demoniczna estetyka i obrazowość klipów, które stały się znakiem rozpoznawczym i nieodłącznym elementem scenicznych wcieleń Bambie Ray Robinson. W 2023 roku ukazała się bardzo dobrze przyjęta EP-ka "Cathexis", a w tym roku piosenka "Doomsday Blue" dała Bambie Thug 6 miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji - najwyższą pozycję Irlandii od 24 lat.

Bambie Thug - koncerty w Polsce

Teraz Bambie Thug pojawi się w Polsce i to aż na dwóch koncertach! Jedno z największych odkryć tegorocznej Eurowizji wystąpi 23 września w poznańskim klubie Tama oraz 24 września w warszawskim klubie Niebo. Start sprzedaży biletów zaplanowano na 28 maja (wtorek). Wejściówki będzie można kupić od godziny 10:00.

Luna wróciła do kraju. Takie powitanie zgotowali jej Polacy