Avicii koncert w Gdańsku 2016: Felix Jaehn wystąpi w Polsce!

2016-04-04 13:20
Felix Jaehn w Polsce
Autor: fot. mat. prasowe Avicii koncert w Gdańsku 2016: Felix Jaehn wystąpi w Polsce!

Avicii koncert na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się 15 lipca 2016 roku! Razem występ na Music Power Explosion da Felix Jaehn, twórca hitu Book of Love i nowej wersji Ain't Nobody (Loves Me Better)! Sprawdźcie więcej na ESKA.pl!

Avicii koncert w Gdańsku już 15 lipca 2016 roku. Jedna z największych gwiazd muzyki elektronicznej ostatnich lat zaprezentuje swój set, w którym usłyszymy największe hity. Jeden z najpopularniejszych szwedzkich artystów przyjedzie do Polski w ramach imprezy Music Power Explosion. Niespodzianką jest również to, że podczas gdańskiego festiwalu pojawi się jeszcze kilku innych reprezentantów muzyki klubowej! Kto wystąpi na Stadionie Energa Gdańsk? Swój występ potwierdził Felix Jaehn!

>>> Avicii rezygnuje z koncertów! Szokujące oświadczenie artysty przed koncertem w Polsce

Felix Jaehn w Polsce 2016

Niemiecki DJ i producent muzyczny Felix Jaehn to kolejna gwiazda festiwalu Music Power Explosion, który odbędzie się 15 lipca w Gdańsku. Występ autora wakacyjnego hitu "Ain’t Nobody (Loves Me Better)” uzupełni line-up imprezy, w ramach której zagrają między innymi: Avicii oraz Modestep (dj-set). Jedna z największych tegorocznych imprez muzyki klubowej w Polsce odbędzie się na Stadionie Energa Gdańsk. Sponsorem wydarzenia będzie marka T-Mobile Polska.

Nazwisko Felixa Jaehna od kilku sezonów znane jest wszystkim fanom muzyki house na całym świecie. W sierpniu 2013 roku artysta wydał swój debiutancki singiel, zatytułowany "Sommer am Meer". Prawdziwy rozgłos, pochodzący z Hamburga Jaehn, zyskał jednak dzięki remiksowi utworu "Cheerleader", autorstwa jamajskiego wokalisty OMI. Piosenka stała się międzynarodowym hitem na całym świecie, w tym m.in. w Niemczech, Austrii, Irlandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych.

 

W kwietniu 2015 roku światło dzienne ujrzał remix do utworu "Ain't Nobody", autorstwa formacji Rufus and Chaka Khan. To właśnie przebój "Ain't Nobody (Loves Me Better)", w którym gościnnie zaśpiewała Jasmine Thompson, wyniósł Felixa Jaehna na szczyty międzynarodowych list przebojów. Popularny twórca ma na swoim koncie także inne przeboje (np. „Book Of Love”) oraz występy na wielu prestiżowych festiwalach, w tym m.in: Daydream Festival 2015, Lollapalooza Berlin 2015,ParookaVille Festival 2015, Airbeat One Festival 2015, Ultra Music Festival 2016 oraz Osterhammer Lübeck 2016.

- Niespełna 22-letni artysta od kilku sezonów święci triumfy na scenach największych międzynarodowych klubów i dyskotek, a także zachwyca występami na żywo w największych miastach Europy. Od jakiegoś czasu wykonawca utrzymuje się także w czołówkach iTunes Polska i Spotify Polska. Popularność twórczości Felixa Jaehna w naszym kraju była dla nas jasnym sygnałem, że to właśnie ten artysta powinien pojawić się na scenie Music Power Explosion. Nie mamy wątpliwości, że będzie to doskonałe uzupełnienie dotychczas ogłoszonych występów grupy Modestep (dj-set) oraz Avicii'ego ocenia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator zorganizuje wydarzenie.

>> Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze